• Aydın9 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydın Valiliğinde Çarpık İlişkiler

01 Şubat 2020 Cumartesi 20:18

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydın Valiliği Avrupa Birliği Koordinatörü Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN'in Liderliğinde gerçekleşen Çarpık İlişkilerden bahsedeceğim.

Aydın Valiliği Koordinatörlüğünde Devlet Destekli birçok Proje yapıldığı gibi Özel Sektör ile de Avrupa Birliği Projeleri yapılmaktadır.

Bu projeler sayesinde Avrupa Birliğinden Ülkemize hibe paraların gelmesi hepimizi mutlu eder.

Ancak Aydın Valiliği Avrupa Birliği Koordinatörü Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN tarafından Koordine edilen Hibelerin ne kadarlık kısmı Agena Proje Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. nin Sahibi Rayhan Hanım'ın Kızkardeşi Hatice GÜLPINAR GÜLNAZ'in şirketine yaptırıldı.

Bu hibelerde birim fiyatları TL üzerinden yatırımcıya Ödenirken Avrupa Birliğinden Euro olarak alındığını doğru mu?

Aydın Valiliği Avrupa Birliği Koordinatörü Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN, Yatırımcıları kız Kardeşi Danışman Hatice GÜLPINAR GÜLNAZ'in Şirketine yönlendirdi mi?

Hatice GÜLPINAR GÜLNAZ'in Projeleri Aydın Valiliğinden Onaylanarak Ankaranın onayına giderken diğer Danışman Şirketlerin Projeleri Aydın Valiliği tarafından onaylanmadan Ankara'nın onayına sunulduğu doğru mu?

Hatice GÜLPINAR GÜLNAZ, Aydın Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Odası ve Aydın Esnaf Odaları Birliği'nde KOSGEB Eğitimleri verirken Eğitimcileri kendi Şirketine yönlendirdi mi?

Aydın Valiliği Avrupa Birliği Koordinatörü Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN, bu makamda uzun yıllar kalabilmek için Hangi Vali Yardımcıları İle Ortak Hareket etti.

Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN, Hangi Vali Yardımcılarını Öğle Yemeğinde Kızkardeşi Hatice GÜLPINAR GÜLNAZ'ın Danışmanlık Firmasına götürdü.

Hatice GÜLPINAR GÜLNAZ'ın Kent Meydanında olan Danışmanlık Firmasında neden Tabela yok, Yoksa bu Şirketin Reklama ve Tabelaya İhtiyacı yok mu?

Aydın Valiliği Avrupa Birliği Koordinatörü olmak için hangi yeterliliklere sahip olmak gerekiyor.

Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN'in erkek kardeşi Hidayet GÜLPINAR'a ait Tuğra Tarım isimli firma ile Aydın Valiliğinin Tarım Makineleri Hibelerinin ilişkisi nedir?

Aydın Valiliği kanalıyla alınan Tarım Makinaları Hibelerinden ne kadarı Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN'in Erkek Kardeşi Hidayet GÜLPINAR'ın şirketi Tuğra Tarım üzerinden yapıldı. 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Aydın Tarım Fuarında 3 Kardeşin Tuğra Tarım Standında birlikte Fotoğraf vermesi gizli bir Ortaklığın göstergesi mi?

Aydın Valiliği Avrupa Birliği Koordinatörü Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN'in kardeşlerine ben olmasam Siz Açlıktan Ölürsünüz dediği doğru mu?

Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER'in Programını dahi etkileyecek düzeyde Valilikte Etkin olan Reyhan GÜLPINAR TÜRKMEN bu gücü nereden alıyor.

Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER, bu ilişkinin neresinde bulunuyor?

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

gulpinar.jpgadnan-aytaskin-yazdi-051-027.jpg

Bu yazı toplam 4393 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim