• Aydın30 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Adnan BOSNALI'nın Otoban'da Köpeği Ölmüş

27 Ekim 2019 Pazar 18:13

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydın Ticaret Borsası önceki dönem Başkanı, Efeler Belediye Meclis Üyesi Adnan BOSNALI hakkında yazacağım.

Adnan BOSNALI, Otoban'da Köpek ölse kendisine miras kalan Aydın ilimizin İç Güveysi Zengin İş Adamlarından birisidir.

Eşi'nin Babası Dalama bölgesinin en çok arazi sahibi kişisiymiş, O bakımdan Parayla Pulla her zaman dalga geçen, İnsanların Parasına ve Makamına göre Mualeme çeken bir İş Adamıdır.

Aydın Ticaret Borsası Başkanıydı, dönemin Başbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN'a Çıldır Havalimanı dosyası gösterdiği gün kahramandı..

Ta ki Hakan ÜLKEN Aydın Ticaret Odası Başkanı olunca Adnan BOSNALI çöküşe geçmiş, Kıskançlığından ar damarı çatlamıştır.

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan ÜLKEN'in her Çıldır Havalimanı çabasında ama ilk biz gündeme getirmiştik diyerek Kapasitesinin ne kadar zayıf olduğunuda ortaya koymuştur.

Adnan BOSNALI'nın Çöküşü rastlantı değil, Kapasite eksikliğinden kaynaklı Beklenen sonuçtur.

Adnan BOSNALI her Platformda çok yakın olduğunu iddia ettiği Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU'nu da rezil etmiştir.

Öncelikle Aydın Ticaret Borsası Başkanlığı giden Adnan Bosnalı Kıskandığı, Hasedinden Çatladığı Hakan ÜLKEN'e karşı Aydın Ticaret Odası Başkanlığına aday olamamış Seçilme Şansı olmayan Ömer ÖZKAYA'yı destekleyerek her yerde Özlem ÇERÇİOĞLU destekli olduklarını belirterek Özlem ÇERÇİOĞLU'nu da Hakan ÜLKEN karşısında rencide etmiştir.

Ayrıca Başkanlığa aday olamayan Adnan BOSNALI, Kendininde Üye olduğu Gıda Komitesindeki seçimide kaybederek Meclis Üyesi bile olamamıştır.

O gün seçimi Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan ÜLKEN'ın Kazandığı belli olmasıyla ilk sıvışan Adnan BOSNALI'nın arkasından seçimi kazanan Rakibi Ali YAŞAR'ın Adnan BOSNALI Neredesin diyerek bağırmasıyla Aydın Ticaret Lisesi Bahçesini inletmesi de hala kulaklarımdan gitmedi.

Sağolsun Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU Kaybede Kaybede elinde Makam kalmayınca Efeler Belediye Meclis Üyesi olmanı sağladı'da ayda 2 kere orada avunmaya başladın.

Adnan BOSNALI sen zenginliğinle övün, Başkaları Adamlığıyla övünür.

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

aydin-ticaret-borsasiatb-yonetim-kurulu-baskani-adnan-bosnali-aydin-001-002.jpg

Bu yazı toplam 1376 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim