• Aydın13 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

ADÜ Rektörü İle Yaşar GÜNDOĞDU'nun Gizli İlişkisi

30 Ocak 2020 Perşembe 13:47

Değerli Okurlarımız bugünkü yazımda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR ile Yaşar GÜNDOĞDU'nun ilişkisini ifşa edeceğim.

Geçtiğimiz günlerde Aydın Eşrafından Saygın İş Adamı Yaşar GÜNDOĞDU ile ilgili yazdığımız yazı ses getirdi.

İzmirde bulunan T35 Temizeller Programı Yapımcısı Gazeteci Arkadaşım Ahmet TUBCEL, geçen haftaki programında Gazeteci Arkadaşım yazmış diyerek Yaşar GÜNDOĞDU konusunu gündeme getirdi. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR'e ADÜ'de kim kimin Danışmanı açıklayacağım diyerek sordu.

Bugün Açıklıyorum.

Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER'e göre Aydın Eşrafından Saygın İşadamı Yaşar GÜNDOĞDU konusunu araştırırken 10 Ocak Cuma günü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR'in Danışmanı olduğunu duydum.

Ardından Aynı Gün ADÜ Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR İle göüştüm.

İşte Detaylar..

Adnan AYTAŞKIN : Hocam merhaba Yaşar Gündoğdu hakkında bir araştırma yapıyoruzda ben bugün Yaşar GÜNDOĞDU'nun sizin Danışmanınız olduğunu duydum, doğru mu? 

Osman Selçuk ALDEMİR : Bunu kimden öğrendiniz Danışmanım olduğunu?

Adnan AYTAŞKIN : Şimdi bunun önemi ne Hocam?

Osman Selçuk ALDEMİR : Bunu bilen adam, size söyleyen bir adam, demek ki bizim tüm en gizli iç yazışmalarımızı dahi biliyor anlamına gelir.

Böyle birşey varsa eğer, Yaşar Bey benim Danışmanım değil ama Danışmanmış gibi bir zarf attık ortaya, bakalım kimler buna düşecek diye Çünkü Cavit ve Feto Ekibi bu bilgiye ulaşmak ve sahip olmak için uğraş içerisinde.

Bizim bazı zamanlarda ortaya attığımız bilgiler var, bakalım kimler nerede takılacaklar diye ben sizin gibi Profosyonel bir Gazetecinin buraya takılacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Çünkü Yaşar Bey benim Danışmanım değil ama birileri eksik aramaya başladı. Bir Feto Zincirlemesi var bir türlü kıramadık. Bunların kafasını koparmak bizim boynumuzun borcu.

Adnan AYTAŞKIN : Hocam Yaşar GÜNDOĞDU'nun Danışmanınız olupta Danışmanınız olmayan bilgisini sizin içişlerinizden mi öğrendiğimi düşünüyorsunuz?

Osman Selçuk ALDEMİR : Bak ben birşey söyleyeceğim son 2 aydır çok ciddi bir şey yapıyorum. Şuanda bir Denetleme çabasına girdim, neden?

Çok ciddi evraklarımı daha yazı yazılmadan bir yerlerde, evrak derken yazı daha kağıda dökülmeden birilerinin bununla ilgili yorum yaptığını duyuyorum. Bunu da bulucam. Bak bunu bulucam ibreti alem olacak. Ben Osmanlı torunuyum. İbreti alem olsun diye kim Devletin gizli evrağını yada kim bu anlamda yanlış iş yaparsa ibreti alem olsun diye ben bunun cezalandırmasını yapıcam. Ben şimdi bunun takipçisiyim.

Bunu size kimin aktardığını ben bulurum. Yaşar benim Danışmanım mı değil mi çok detayları da bilmediği için o zaman zarf atıyor ortaya, bunu ortaya çıkarırız. Burada bir sıkıntı yok. Aydında güzel şeyler oluyor ama yok Yaşar Gündoğdu yok Mehmet Ali KULAT bunlar gündeme geliyor.

Ben Üniversiteme zarar verecek birisini kapımdan geçirmem ama Üniversiteme Aydınıma katkısı olacaksa ben gerekirse bir adamın elini bile öperim. 

ADÜ Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR'e Birkaç Soru Soracağım.

1 - İç Yazışmalarınızı bilenler Yaşar GÜNDOĞDU'yu  Danışmanınız bildiğine göre İç Yazışmalarınıza göre Resmi olarak Yaşar GÜNDOĞDU 1 gün bile olsa Danışmanınız oldu mu?

2 - MİT Ajanı gibi İç yazışmalarınızı kimin sızdırdığını ortaya çıkarmak için Aydında Yaşar GÜNDOĞDU'dan başka size Danışmanlık yapacak başka birini bulamadınız mı? Yaşar GÜNDOĞDU'nun özelliği nedir?

3 - Sizin söyleminizle Cavit ve Feto Ekibi sizin İç Yazışmalarınızı mı takip ediyor ? Neden ?

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-yazdi-051-026.jpg

Bu yazı toplam 5225 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim