• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

ADÜ Rektörü Mit Ajanı mı ?

27 Ocak 2020 Pazartesi 18:49

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk ALDEMİR Mit ajanımı bundan bahsedeceğim.

Geçtiğimiz günlerde Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER'e bir soru sormuştum.

İşte O Soru : 

Sayın Valim Yavuz Selim KÖŞGER, Aydın Halkına kapınız kapalı ama Soruşturma geçirmiş, Yurtdışı yasağı olan kimleri makamınıza aldınız? Bundan haberiniz var mı?

Sonrasında Yaşar GÜNDOĞDU'nun Avukatı olduğunu iddia eden İnci Hanım beni arayarak Yaşar Bey'in Yurt Dışı Yasağı yok sizi Dava edeceğim demişti.

Bende Aydın Eşrafından Saygın İşadamı Yaşar GÜNDODU'nun Yurt dışı yasağı yok, Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER'in Yurt Dışı Yasağı olan Soruşturma geçirmiş başka kişileri makamına aldığını yazmıştım.

Sonuç olarak Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER, Soruşturma geçirmiş, Yurt Dışı yasağı olan kimleri Makanına aldığı konusunda cevap hakkını kullanmadı.

Bende bugünkü yazımda Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER'in cevaplayamadığı sorumun benim gündemime nasıl geldiğini aktaracağım.

Birgün ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman SELÇUK ALDEMİR ile konuşuyoruz. 

Ben Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER'den Herkesin Randevu alamadığını, Vali Bey'in Sadece Özel kişiler ile görüştüğünü belirttim.

ADÜ Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR : Vali Bey Terör Suçlusu İle Görüşüyor

ADÜ Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR ise Aydın Valisini herkes ziyaret ediyor niye biliyor musun Terör Suçlusu bile Vali'yi ziyaret ediyor, Terör Suçlusu var, Açığa almışlar, Adam Vali'yi ziyaret ediyor ve Vali kabul ediyor, Var mı Devlet Protokolünde böyle bir şey, Soru soruyorum size İçişleri Bakanlığı tarafından Yurt Dışına Çıkamaz ibaresi konulmuş Terör Suçluları var, bunlar Vali Bey ile görüşüyor dedi.

Evet Değerli okurlarımız Aydın Valisi Yavuz Selim KÖŞGER Makamına aldığı Terör Suçluları hakkında cevap vermedi, O zaman ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk ALDEMİR'i bu isimleri açıklamaya davet ediyorum

Ayrıca ADÜ Rektörü Osman SelçUK ALDEMİR Mit Ajanı mı ki ? Bu Bilgilere sahip olabiliyor ?

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-yazdi-051-023.jpg

Bu yazı toplam 2924 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim