• Aydın29 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

AGC'nin Ödül Töreni Fiyaskosu

26 Temmuz 2019 Cuma 12:36

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydın Gazeteciler Cemiyetinin dün gerçekleştirilen 2018 yılı Çalışmalarının Ödül Töreni hakkında yazacağım.

Ben her yaptıkları fiasko ile sonuçlanan Semra Hanımın Çiftliği gibi yönetilen Aydın Gazeteciler Cemiyetinin hiçbir faaliyetine katılmıyorum, katıldığım zamanda Çiftliğin düzenini bozuyorum.

Fiyaskolardan bazıları..

10 yıl Aydında 5 Yıl Ankara'da Gazetecilik yapan 7 yıl önce Teşvik Ödülü alan Kazım YÖRÜKÇE Kardeşime Teşvik Ödülü verilerek Usta Gazeteci olmaya Ömrünün yetmeyeceği kendisine hissettirilerek gururu incitilmiştir.

Spor dalında Kamil KAZANKAYA ve Mehmet KAVAS Kardeşlerimin başvuruları Spor dalında Başvuru yok diyerek Spor dalında Kategori olmasına rağmen Spor dalında Başvuru yok diyerek yok sayılmaları kardeşlerimi incitmiştir. ( Demekki Başvurulara bile Bakmamışlar )

Kamil KAZANKAYA kardeşim, ben Ulusaldan TSYD'den ödül alan birisiyim, Ödül benim için önemli değil ama haksızlık olduğu zaman tepkimi göstermek zorunda kalıyorum demiştir.

Aydın Gazeteciler Cemiyetinde önceden bir Litaratür, bir saygınlık vardı. AGC Yöneticileri etik gereği Ödül Başvurusu yapmazdı. Ancak Çoğunluğu kendi Yöneticilerine ödül veren Bir AGC, Semra Hanımın Çiftliği söylemimi güçlendirmiştir.

Yöneticiler Mehmet ÖZÇAKIR, Atilla DAĞISTANLI ve Abdurrahman FIRAT Ödül alarak Etik değerleri bozarken Semra Hanım'da Kocasına ödül vererek kendisini iyice aşmıştır.

Önemli Fiyaskolardan biriside Ev sahiplerinden AGC Başkanı Semra ŞENER'in Köşe Yazarlarından Atilla DAĞISTANLI gündem dışı gelen Siyasilerle uğraşarak Misafire nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen, ortamı geren bir yapısıyla AGC Ödül Töreninin saygınlığını kaybetmesine neden olmuştur.

16 Dalda Ödül verme duyurusunda bulunan Aydın Gazeteciler Cemiyeti 6 dalda Ödül vererek 10 Dal'da ödül verecek kimse bulamamıştır. 

Ne kadar Acıdır ki Semra Hanım AGC'yi Çiftliğe çevirdiğiniz için Gazeteciler size güvenmedikleri için başvuru bile yapmıyorlar. Çok eleştirdik ama Eski Başkan Suat DENİZ'i herkes arıyor.

En çok şaşırdığım şeylerden biriside AGC Başkanı Semra ŞENER, ADÜ Basında çalışan Kardeşi Mertcan ÇELİK'e ödül vermemiş. ADÜ Ailesine verdiği hizmetlerden dolayı Sayın Rektör Osman Selçuk ALDEMİR tarafından Kardeşiniz Mertcan ÇELİK'e Ödül verilmeliydi.

Demokrasinin, Şeffaflığın ve Adaletin olmadığı bir çiftlikte Sahte Dostlarınızla Yalnızlığa devam...

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel yayın Yönetmeni

agc.jpg

Bu yazı toplam 761 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim