• Aydın24 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ak Parti Aydın Merkez İlçe de Her Üye Yeni Üye Kampanyası

08 Haziran 2012 Cuma 02:40

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Avukat Gökhan Ökten Parti Binasında düzenlediği Basın Toplantısında Başkanlığa geldiği 25 Şubat tarihinden itibaren yaptığı falliyetleri basın mensuplarıyla paylaştı.

 
 
Toplantıya Gökhan Ökten in yanısıra Şuayip Yeğen, Tezcan Narşap, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve birçok üye katıldı.
 
Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten öncelikle nasıl daha iyiye ulaşabiliriz i aradıklarını ve bu çerçevede Basın Kuruluşları, sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti. Ve bundan sonra sürekli basın mesuplarıyla içiçe olacaklarını söyledi.
 
Ak Parti Genel Merkezinin belirlemiş olduğu Yüzde 15 lik üye hedefine ulaşmak için her üye yeni bir üye kampanyası başlattıklarını belirten Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten en kısa zamanda Genel Merkezimizin hedefini geçerek 30.000 üye hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz dedi.
 
Aydının sorunlarıyla ilgili Muhtarlarla da bu ay içinde toplantı yapacaklarını belirten Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten bu toplantıları 3 er aylık periyodlar halinde sürekli yapacağız dedi.
 
Geçtiğimiz günlerde Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin Sel neticesinde kullanılamaz hale geldiği için eleştirilere de tepki gösteren Ak parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten orada mühendislik olarak bir sıkıntı olduğunu ancak bu yapılan eser e çamur atmayı gerektirmediğini söyleyerek eski Doğum Evi kullanılamaz halde yıkım kararı çıktı, biz doğum hastanesi konusunda çok tebrik alıyoruz, sadece aydına değil Bölgeye hizmet eden bir hastane ama alt yapı sıkıntısı olduğunu gördük, hatta Sadece hastanede görmedik alt yapı sorunu sonucunda birçok hemşehrimizin evi ve işyeri de sular altında kaldı, Aydın Belediyesinin de Altyapı eksiği olduğu ortaya çıktı dedi.
 
Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten partinin başına geçtikten sonra ki değişimde, gelişimde gözle görülür bir ilerleme olduğu, İyi bir Siyasetçi olan Gökhan Ökten in bugüne kadar ki tecrübelerini hayalindeki Siyset modeliyle uygulamaya koyacağını ve başarılı olacağını düşünüyoruz. Başarılar diliyoruz..
 
www.aydinozel.com  Adnan Aytaşkın  Genel Yayın Yönetmeni
Bu yazı toplam 626 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim