• Aydın18 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ve Karnesi

16 Kasım 2011 Çarşamba 01:14

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere bugüne kadar Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanlığı yağmış kişilere Karne veriyorum.

 

Dana Önce Cüneyt bayraktar, Şuayip Yeğen ve Gökhan Ökten e Karne vermiştim bugünkü yazımda Ak Parti Aydın Merkez İlçe eski Başkanlarından Hakkı Aslan ı yazacağım.

 

Öncelikle Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ın Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkan adaylığı döneminde  delegeydim fakat oy vermeyip, verilmesine de karşıydım.

 
Musa Güzel den Dolayı Hakkı Aslan a karşıydım
 
Çünkü Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Hakkı Aslan olursa İl Delegelerini Musa Güzel ve Maskeli Beşler gurubu belirlediği için İl yönetimine de bu Maskeli Beşler gurubu hakim olacaktı. Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ı çok taktir etmeme rağmen kendisine oy vermedim, kendisine Kongrede önce Dönemin Ak Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Musa Güzel den dolayı oy vermeyeceğimi de söylemiştim.
 
Hakkı Aslan halkla İç İçe bir Başkandı

 

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan Aydın Merkez İlçe Başkanları arasında en samimi, en iyi niyetli, en çalışkan ve en halkın içerisinde olarak Ak Parti de görev yapmıştır.

 

Yandaş Candaş Ayrımı Yoktu

 

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ın en önemli özelliği başkanlık yaptığı dönemde Partide en fazla bulunmuş ve yandaş candaş demeden her Ak Parti linin işine koşmasıydı.

 

Birde Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan döneminde Ak Parti Aydın Merkez ilçe de güleryüz vardı, hoş muhabbet vardı, şeffaflık vardı bunu da önemsiyorum.

 

Hakkı Aslan ı Maskeli Beşler Desteklemişti

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan Merkez ilçe kongresinde Gökhan Ökten ile yarışmıştı. Kongrede Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ın kazanmasının sebebi öncelikle Gökhan Ökten in o dönemde Başbakanın arkasına sığınıp pasif kalması önemlidir. Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ın tabiki samimi içten bir insan olması da etkili ama her ne kadar kurucu da olsa o dönem o kadar etkin değildi.

 

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan ın o dönemde Ak Parti Aydın Merkez ilçe Başkanı seçilmesinin asıl sebebi Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem in ve Maskeli Beşler gurubunun büyük desteğidir.

 

Hakkı Aslan Neden İstifa Edip Milletvekili Adayı Olmadı

 

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan döneminde anlayamadığım bir tek şey var. O da Milletvekili Adayı olmak için Ak Parti Merkez ilçe Başkanlığından istifa edip Milletvekili Adayı olmamasıdır.

 

Ak Parti nin En İyi Aydın Merkez İlçe Başkanıydı

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan döneminde Ak Parti Aydın’da en iyi dönemini yaşamıştır. Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Hakkı Aslan a yonelik bir çok eleştri duydum ancak başarılı her insanın seveni ve sevmeyeni olur. Diğer genç dinamik, vizyonlu başkanlara göre çok iyi bir dönem geçirdi.

Buradan Hakkı Aslan abi me selam, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum...

www.aydinozel.com  Adnan Aytaşkın  Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 895 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim