• Aydın41 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ak PArti Aydın Merkez İlçe ve Hakkı Aslan

02 Ekim 2008 Perşembe 22:58

Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Bir Ramazan’ı daha geçirdik. Ramazan ayı bereket ayıdır, ramazan ayı terbiye ayıdır, Allah Ramazan ayında biz tüm Müslümanları hayırlara vesile kılsın, vatanımıza, milletimize ve Aydınımıza hayırlar eylesin.

 
* * *  

Ak Parti Aydın Merkez İlçe de geçen hafta söylediğimiz flaş gelişme gerçekleşti. Söylediğimiz gibi Ak Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kıvanç adaylıktan çekildi ve Ak Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Aslan aday olduğunu açıkladı. Hakkı Aslan’ın delegeler ve parti tabanı üzerindeki etkisi herkesin bildiği gibi çok düşük olacaktır. Ancak İl Yürütme kurulunun desteğini almış olması veya İl Yürütme kurulunun adayı olarak çıkması Aydın siyasetinde çok önemlidir. Şu ana kadar Ak Parti Aydın İl Yürütme kurulunun destekleyipte kazanamadığı tek kongre Aydın İl Kadın Kolları kongresidir. Hakkı Aslan toplayıcı kimliğiyle tanınan babacan, sempatik birisidir. Futbol kökenli oluşu ve Aydında tanınmış birisi olması Hakkı Aslan’ın önemli artıları... Aynı zamanda Denizli Çivril den hemşerim olan Hakkı Aslan’a Başarılar Diliyorum.

* * *

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten istikrarlı bir şekilde dik duruşunu sergilemeye devam ediyor. Başkan Gökhan Ökten in İl yönetim Kurulunun içinden gelmesi ve İl Yönetimine karşı muhalifleri yanına alabilmesi durumunda kongreden galip çıkması çokta zor olmayacaktır.

Bu yazı toplam 740 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim