• Aydın41 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç ın Kadın Anlayışı

09 Ocak 2012 Pazartesi 01:47

Değerli Okurlarımız bugün Ak Parti Aydın İl kadın Kolları Kongresi vardı, Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç konuşmasıyla dikkatleri çekti.

Protokol konuşması olarak kürsüye çıkan Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç Kadınlarımızı överken yerin dibine soktu.

Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç konuşmasında Fatih Sultan Mehmet i, Kanunu Sultan Süleyman ı, Mustafa Kemal Atatürk ü, Adnan Menderes i ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ı doğuran Kadınlarımızı anıyoruz. Bu liderleri kadınlar doğurmuştur diyerek aklınca Kadın Kolları kongresinde Kadınlarımızı yüceltti.

Ben sormak istiyorum Sayın Vekile ;

Evet kadınlarımız O liderleri doğurmuştur, Ancak Doğurganlık ve Annelik kadınlarımızın yeteneği değildir, Allah Vergisi kutsal vazifeleridir.

Kadın kolları Kongresinde Kadınlarımızı Yüceltmek için erkek liderleri kullanmak siz Milletvekili nin kürsü konuşmasına yakışmadı.

Dinleyicileri hafife alan konuşmuş olmak için konuşmak ne Milletvekili Ali Gültekin Kılınç a bir fayda sağlar, ne de vatandaşlarımıza..

Keşke Sayın Vekil Ali Gültekin Kılınç başarılı kadınlardan örnek verseydi, bizim yine kadınlarımızın doğurduğu başarılı, ülkemizi gururlandıran hiç mi kadınımız yok !!

Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem ile kendi konuşmasını bir izlemesini, dinlemesini aradaki Hitabet, Nezaket farkını görmesini tavsiye ettiğim Ali Gültekin Kılınç ın kürsü konusunda, halkı anlama konusunda daha çok zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Geçtiğimiz günlerde ise bir cami ziyaretinde Milletvekili maaşlarıyla ilgili vatandaşlarımızın sorusuna ben Şirkette çalışırken 30.000 TL alıyordum şimdi çok az maaş alıyorum diye vatandaşlara cevap veren Ali Gültekin Kılınç a vatandaşlar o zamanneden Milletvekili oldun diye sordukları ortaya çıktı.

Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç a tavsiyem Halkımızın seviyesine inmesi yada çıkmasıdır.. Tercih kendisinin...

www.aydinozel.com  Genel Yayın Yönetmeni Adnan Aytaşkın

Bu yazı toplam 659 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim