• Aydın32 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ak Parti - CHP - MHP'de Bayramlaşma Törenleri

29 Eylül 2015 Salı 17:53

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Ak Parti, CHP ve MHP'de ki Bayramlaşma törenlerinin izlenimlerini yazacağım.

Öncelikle Ak Parti Bayramlaşma töreni Aydın Öğretmenevinde yapıldı, İl Başkanı Ömer Özmen, Efeler İlçe Başkanı Aytaç ARSLAN ve Milletvekili Adayları başta olmak üzere görkemli bir Bayramlaşmaydı. 7 Milletvekili Adayı da konuşma yaparak partilieriyle selamlaştı.

Ak Parti'nin Bayramlaşmasında tek eksik Mehmet Sadık ATAY ve gurubuydu, 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Aydın Milletvekili Sadık ATAY'ı herkes aradı, Hatta 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet ERDEM, Partimizi çalışmalarıyla temsil eden Milletvekilimiz Mehmet Sadık ATAY'a da bir alkış diyerek partililerin alkışlarını Sadık ATAY ve ekibine gönderdi.

Gelelim CHP'nin Turistik Park'ta yapılan Bayramlaşma törenine burada herşey çok güzeldi, en büyük eksik Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU yoktu ama mutlaka bir mazereti vardır, burada da bütün Milletvekili Adayları partililerine hitap etti, konuşmalarını yaptı, coşkulu bir bayramlaşmaydı.

CHP Bayramlaşmasına gölge düşüren bir tek olay vardı, o da Efeler İlçe Başkanı Bayram İNCİ'nin Efeler'de yapılan Bayramlaşma da konuşturulmamsıydı.

Gelelim MHP'ye durum çok vahim, Partide yapılan Bayramlaşma töreninde sadece yöneticiler vardı, İl Sekreteri olan yönetici Üyelere mesaj atmayı unutmuş..

Ayrıca Kürsü tarafında bulunan kişiler ve konuşma yapan kişiler fiyaskoydu.

1 Kasım Milletvekili Adayları arasında konuşma yapan 1 kişi vardı, O da 1. Sıra Adayı Deniz DEPBOYLU, peki diğer adaylar nerede diye sorabilirsiniz ? Karşıda Vatandaşların arasında oturuyorlardı..

Bayramlaşma da kimler tanıtıldı ya da kürsü verildi diye soracak olursanız Liste dışı kalan MHP Aydın Milletvekili Ali UZUNIRMAK, 23. Dönem Aydın Milletvekili Recep Taner ve İl Başkanı Cem Akbudak...

MHP Aydın İl Başkanı Cem Akbudak tabi ki orada olacak ama siz bütün basını bir arada bulmuşsunuz, diğer Milletvekili Adaylarının vatandaşın arasında ne işi var ? MHP'de Bayramlaşma demek Liste Dışı kalan Ali UZUNIRMAK'ın Kurban Bayramında ben Kurban edildim diyerek Partisini rencide etmesiyla basında yer bulması demek miydi ?

MHP 2. Sıra Adayı Beliğ AZBAZDAR'a sordum niye konuşmadınız diye Parti öyle uygun görmüş bu mantıkla Beliğ Bey Siz Milletvekili olamazsınız ?

Bu yazı toplam 1192 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim