• Aydın18 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

AK PARTİ GENEL MERKEZİ GÖKHAN ÖKTEN DEDİ

11 Kasım 2008 Salı 23:07

Geçen hafta 3 Kasım günü Genel Merkezde Teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek Ak Parti Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser ve Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten e Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ın talimatını iletiyorum diyerek Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten üzerinde tek liste ile seçimlere gidilmesini ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Aslan ın ise Aydın Merkez İlçe Başkan adaylığından çekilmesini istemişti.

       Aradan 1 hafta geçmesine rağmen Ak Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi , Aydın Merkez İlçe Başkan Adayı Hakkı Aslan adaylıktan çekilmedi, hatta çalışmalarına hız verdi. Hatta Ak Parti Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser de bir basın organına Demokratik bir yarıştır, hatta 3. aday da çıkabilir demişti. Bunun üzerine 9 Kasım Pazar günü Ay-Mendo Tesislerinde Ak Parti Teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek , Yardımcısı Ege Bölge Koordinatörü , Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ı Aydına göndererek 2 Başkan a yaptığı tebligatı 40 İl Yönetim Kurulu Üyesi, 30 Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, Merkeze bağlı İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve 22 Mahalle Başkanına da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın talimatını bizzat iletti. Bunun üzerine genel merkeze karşı gelmenin pek mantıklı olmadığını düşünen, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Aslan ın bazı çalışma arkadaşları da Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten in yanına geçti.

       Ak Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Aslan çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Ancak Genel Merkez şuan Aydın da Demokratik bir yönetim İşlemediğini ve Kongreye demokratik bir ortam da gitmenin mümkün olmadığını görmüş ki yine aynı şekilde Demokratik olmayan bir tercihle Aydın Merkez İlçe Başkanını Kongre den önce belirlemek durumunda kalmıştır. Ve belirlemiştir.

       Şimdi burada asıl önemli olan Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten in oluşturacağı listedir. Omuzlarına çok fazla yük yüklenen Gökhan Ökten yönetim kurulu listesini yaparken kılı 40 yararak 40 kere düşünmek zorundadır. Çünkü Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Haluk İpek, Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av. Hakan Tütüncü nin desteği ve son olarak ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın talimatı sonrası kendisine duyulan güven ortadadır. Aydın da bugüne kadar yapılması gereken ancak yapılamayan o kadar çok iş vardır ki Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten in oluşturacağı yönetim kurulu üyeleri tabiri caiz se “Kendinden Motorlu” olmak zorundadır.

Bu yazı toplam 758 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim