• Aydın24 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ak Parti Merkez İlçe Kongre Süreci ve Yalçın Pekgüzel İftar Yemeği

17 Eylül 2008 Çarşamba 22:57

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Kongre Süreci devam ediyor. Ama sessizden ve derinden gidiyor da diyebiliriz. Geçen haftaki yazımdan sonra görüştüğüm Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Avukat Gökhan Ökten Adaylığını daha öncede açıkladığını ve sonuç ne olursa olsun aday olacağını tekrar belirtmişti.

       Ak Parti Aydın Merkez Efeler Mahalle Başkanı Suat Ünal ise Aday olmadığını ve Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten’i desteklediğini belirtmişti.
       Ak Parti Aydın Merkez İlçe eski Başkanı Şuayip Yeğen’de aday olmadığını ve Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten’i desteklediğini açık açık belirtiyor.
       Ak Parti Aydın Merkez İlçe Eski Başkanı Cüneyt Bayraktar’ın ise aday olmadığı ve desteğini Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten’den yana kullandığı biliniyordu. Ancak son durum nedir bilmiyorum.
       Umurlu Belde Eski Başkanı Rasim Kılıç’ın ise hala adayım demediği ancak sessiz bir şekilde örgütlenmesine devam ettiği gelen bilgiler arasında.
       Bu arada en önemli aday ise Ak Parti Aydın İl Yönetiminin desteklediği aday da netleşmeye başladı. Çok kısa bir süre içerisinde bu ismin zikredileceği partililer arasında konuşuluyor.
       Bu sürecin Ak Parti’ye ve Aydına hayırlı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.

*  *  *

       Ak Parti’nin Aydın Belediye Başkan Aday Adaylarından Sayın Yalçın Pekgüzel partililerini İftar programıyla AYSO da bir araya getirdi.

       Yalçın Pekgüzel’in misafirlerle bire bir ilgilenmesi gayet hoş bir akşamı da beraberinde getirdi.
       Sayın Yalçın Pekgüzel’in o akşam yaptığı konuşma sanki dua niyetine gibiydi. Böyle güzel Akşamların yemeklerin sürekli olması temennisini dile getirdi. Sanki Belediye Başkanı olduğumda da böyle güzel bir yemekle kutlarız der gibiydi.
       Ak Parti Aydın Belediye Başkan Aday Adayı, Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Astaş A.Ş. nin sahibi Sayın Yalçın Pekgüzel’e süreç boyunca başarılar diliyorum.
Bu yazı toplam 688 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim