• Aydın31 °C

Ali NARİN / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali NARİN / Köşe Yazarı

Ak Parti nin Akbabaları mı Göçmen Kuşları mı

09 Şubat 2012 Perşembe 18:43

Ak parti ilçe kongresinden sonra yaşananların üstüne kül serptim ve pek siyasi içerikli özellikle ak parti ile ilgili yazı yazmama kararı aldım.

Ak partinin samimi cefakâr ve gönülden bağlı olan arkadaşları tenzih ederek bu yazıyı yazmak zorunda bıraktılar.

Yani anlayacağınız gibi siyasete evet âmâm siyasi partilerin saltanatına hayır dediğim için birileri hala rahatsızlık duyuyor.

Beni iğnelemeye çabalıyorlar.

Hayatında alın teri dökmemişler baba parası dede mirası yemişler bu havadan gelen paralarla hükümran olacağını sanan ak babalar leş parçalayıcılar nasıl yanıldıklarını zaman içinde görecekler.

Bu haleti ruhiyeleri ile insanı küçümser gibi sanki kendileri doğuştan ak partiliymiş gibi beni GÖÇMEN KUŞLARINA BENZETİYORLAR.

Evet, ben göçmen kuşlar gibi gittiğim yerde insanlara baharın yazın geldiğini müjdeleyerek hayırlı bir iş yapıyorum.

Aslada göçmen kuşlara benzetilmekten rahatsızlık duymuyorum.

yeterki akbaba demesinler, banada akbabadır diyemezler çünkü kendilerine benzemediğimi iyi bilirler en azından bu konuda samimiyetlerinden şüphem yok.

Ben AP MHP ANAP REFAH, FAZİLET VE BTP siyaset yaptım AP,nın En güçlü dönemde ayrıldım. Diğerleri güçlü dağîlerdi ben siyaseti çıkar için değil halka hizmet için yapıldığını iyi bilenler denim.

Ama simdi ak partili o akbabalar güçlü olan partilerde cirit atta ata ak partiye geldiler anap eridi DYP, DYP eridi MHP ye MHP eridi ve ak parti kurulur kurulmaz akbabalar hemen yerini aldılar. Bunlar ne refah ne fazilet partilerini hiçbir zaman sevmediler.

O düşünceyi de hiçbir zaman sevmediler.

Benimle bu ak babaların arasındaki en büyük fark ben sevdiğim partileri adam gibi sevdim ak partinin üyesi olmadığım gerekçesi beni hiç etkilemedi.

Ben ak partiye gönülden üyeyim akbabalar gibi göstermelik üyelerden değilim sadece kendi çıkarları için güçlü olan partiler üye oluyorlar Sevgileride göstermelik harcamalarda göstermelik olduğu için hemen maskeleri düşüyor.

MÜTLAKA AK PARTİYİ HAK ETMEYENLERE HAK EDENLER  GALİP GELECEKTİR.

 

Yazımı hazreti Ömer in şu sözü ile bitirelim. ’’ YALAN SÖYLEYİP Yücelmektense, DOĞRUYU SÖYLEYİP Alçalmayı TERCİH EDERİM..’’

 

www.aydinozel.com Köşe Yazarı Ali NARİN 

Bu yazı toplam 1427 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim