• Aydın9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Partililer Abdurrahman ÖZ'e Savaş Açtı
09 Temmuz 2016 Cumartesi 23:41

Ak Partililer Abdurrahman ÖZ'e Savaş Açtı

Ak Parti Üyesi bir grup Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman ÖZ'e Sosyal Medya Üzerinden Siyasi LİNÇ yapmaya kalkıştı.

Ak Parti Üyesi bir grup Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman ÖZ'e Sosyal Medya Üzerinden Siyasi LİNÇ yapmaya kalkıştı.

Değerli okurlarımız bilindiği üzere Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman ÖZ 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti Aydın Milletvekili seçildi ve halen görevini sürdürmekte..

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman ÖZ;

Ses Gazetsinde çıkan habere göre; 

Parti teşkilatı ile bayramlaşma programı kapsamında Karacasu’ya gelen AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, vatandaşın 14-15 senedir ilk defa Aydın’da yatırımların yapıldığı hissettiğini söylerken son 3 aydır çalışmaları vatandaşa aktarma konusunda yoğun bir şekilde faaliyetlerini yürüttüklerini kaydetti. 

Son 3 aydır Aydın genelinde kıpırdanmalar başladı. 14-15 senedir Aydın’da ilk defa tekerin döndüğünü gördü vatandaş. İlk defa bir şeylerin olduğunu görmeye başladı. Aydın’da bir hareketlenme var. İnşallah bunun da 2019’a kadar artarak devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Bir Kısım Ak Partililer Sosyal Medya Üzerinden Abdurrahman ÖZ'ü Topa Tuttu

Mehmet AYDEMİR :

Sayın Vekilimizin bu açıklamasını şık bulmadığım gibi bunu eksik bilgiye dayalı bir gaf olarak değerlendirmek istiyorum. Sanırım danışmanlarından kaynaklı bir bilgi eksikliği var.

İlimiz 14 senelik Ak Parti iktidarında 60-70 yılda almadığı yatırımı aldı.

Aydın Kadın Doğum Hastanesi, Kuşadası Devlet Hastanesi, Nazilli devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezleri, Adnan Menderes Barajı, İkizdere Barajı, Adü Hastanesi, köprülü kavşaklar, duble yollar , sulama kanalları, isale hatları 14 Yılda Aydın ilimize kazandırılan ve ilk anda hatırıma gelen büyük çaplı yatırımlar. Mutlaka unuttuğum projeler de vardır.

Bunun yanısıra Beldes Ve Köydes projesi kapsamında yolu olmayan köy kalmadı. Bütün köylere su ulaştırıldı. İnsanlar çeşmesinden su akmasının mutluluğuna erişti.

Bunun yanısıra Nazilli Adliyesi, Kuşadası Adliyesi ve Didim Adliyesi de Bu 14 yıllık süreçte yapıldı.

Bu sebeple geçmiş dönemleri bilgi eksikliği ile de olsa zımnen eleştirmenin hatalı olduğunu düşünüyorum.

Umarız Sayın Vekilimizin de katkıları ile Aydın Adliyesi ile Bölge Hastanesi de kısa sürede ilimize kazandırılır.

Bozdoğan'dan BŞB Meclis Üyesi Ahmet ÖZSOY :

Sağol Mehmet AYDEMİR bey.Hepimizin hislerine tercuman olmuşşun.Saydığınız bu hizmetleri ilimize getiren eski milletvekillerimiz,bakanımız,il teşkilatımız sağlık ve afiyetteler.En az bizim kadar üzüntülüdürler.Kaldıki dönemin milletvekili şu anda mesai arkadaşı.Sayın vekilimizin milletvekilimiz ve tüm teşkilatimıza bir özür borcu vardır.Kendisinden bu erdemliliği bekliyoruz.

Murat KÜÇÜKOĞLU :

Önceki vekiller yatmişta Abdurrahman vekil mi çalışıyormuş birtek.Hukumetin geçmişten bugüne Aydın'daki icraatlarını vatandaşa anlatırken Sn vekilden başlamak lazımmış

Nuri GÖZMEN :

Beyefendinin kendisi 13-14 yıldır Ankara'da ticaretle uğraştığı için Aydın'da yapılan siyasetin ve hizmetin farkında değil.

13 yıl önce neredelerdi? Son bir yıldır Ak Partide siyaset yapıyorlar ve sanki geçmişte bir halt yoktu bunlar geldi herşey süpe
r 10 numara 5 yıldız, hatta "Alüyyül ala" da diyebiliriz.
Biz de zaten yıllarca siyaset yapmadık, hizmet üretmeye çalışmadık, KEBAP dükkanı işlettik.

Sayın vekilimin ve destekçilerinin aklına soru işareti takılabilir! Onlar için de bu linki paylaşıyorum...

https://m.akparti.org.tr/site/icraat/21916/aydina-son-13-yilda-yapilan-yatirim-miktari

Bülent Sezgin : 

Son 3 dört aydır sakal ve bıyığın ne ise yaradığını öğrendi Aydın halki

Daha Niceleri var.....

 

Değerli okurlarımız bende biliyorum Abdurrahman ÖZ; Milletvekilimizin seçim çalışmalarında ki tavırlarını ve haklısınızda..

Kendisi Aydın'a geldiği zaman ben 2. sırada Milletvekili Adayınızım demişti ben inanmamıştım. Doğru Çıktı..

Kendisi ilçe seçim gezilerinde yanında ki Ak Partililere sen önden yürüme, arkaya geç, sen gözlüğünü çıkar, sen bir daha gelme, İlçe Başkanlarına attığı fırçaları da biliyorum.

Abdurrahman ÖZ'ün kendine münhasır bir kişiliği var, Mesela kendisine bir soru sorulduğunda ben Başbakan'ın Avukatıyım diye cevap vermelerini de hatırlıyoruz.

AYTO Başkanı Hakan ÜLKEN'i Ulaştırma Bakanı'na götürerek Havaalanı Müjdesi verdirttiği günleri de hatırlıyorum. ( Ne oldu o Müjde )

Aydında ki bazı Bürokratik Amirler konusunda nasıl esip gürlediğini ve Aydın'ı kendi başına şekillendirme çalıştığı dönemi de hatırlıyorum.

Ancak siz Ak Partilisiniz..

Abdurrahman ÖZ'de Ak Parti Aydın Milletvekili..

Ak Partide siyaset Sosyal Medyadan işlemez.

Ak Parti'de biat kültürü vardır..

Abdurrahman ÖZ'e Neden Savaş açıldı

Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU görevden ayrılınca, ben Başbakan'ın Avukatıyım diye gezen Abdurrahman ÖZ'ün ilk seçimlerde tarihe gömüleceğine kesin gözüyle bakıldığı için, kendisini Siyasi mefta olarak gördükleri için Sosyal Medyadan hemde Ak Partililer tarafından Linç girişimi gerçekleşti.

Söylemek İstediğim :

Sadece söylemek istediğim; hangi kurumsal kimlik altında ki vatandaş olursa olsun, bu tarz eleştirler çatısı altında bulunduğunuz Kurumsal Yapı'ya zarar verir...

abdurrahmanozlinc668289.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 2755 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim