• Aydın27 °C

Bilgin KUŞAKSIZ / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilgin KUŞAKSIZ / Köşe Yazarı

AKP AYDINA KÜSER Mİ?

15 Eylül 2010 Çarşamba 22:12

AKP AYDIN’A KÜSERMİ?

 

AKP nin ilimizde başarılı mı başarısız mı olduğu yönünde hiç fikir yürütmeye gerek yok.

Herkes AKP Aydın da az oy alırsa bu Vali ve İl yöneticileri nedeniyle olucağını düşünüp hemen referandum sonrası beklenti içine girmiştir.

İyi yada kötü AKP aydın da vardır ve sayın  Vali ne bu referandum sonuçlarına bakılarak görevden alınır ne de başka bir yere atanır.

İl yöneticileri bu sonuçlara bakılarak görevden uzaklaştırılmaz.Aydın da taşlar hala yerli yerinde durur ve yine birileri bundan rahatsız olur.

Eğer Hükümet Sayın Valimizi ve İl yöneticilerini yerinden oynatırsa teslim olmuş konumuna düşeceğinden bence bu kadro ve yönetimle  önümüzdeki seçime kadar gidilir.

Başarı veya başarısızlık insanın fikrine veya görüşüne göre değişecektir.Şu bir gerçek ki alternatif denilen olgunun eş değeri lider kadroları diğer partilerde olmadıkça önümüzde ki seçimde AKP yine aynı oy oranını koruduğu gibi bence oylarını daha da artıracaktır.

Peki artık ilimize yatırım yapılmaz mı?Bence daha fazla yatırım yapılacaktır ve  herkes bu konuda şaşıracaktır.İşte burada yazıyorum Aydın esas bundan sonra yatırım ve kolaylık görecektir.AKP az oy aldığı yerlerde daha sıkı ve verimli çalışmalar içindedir.

Hangi partili olursanız olun ey efendiler artık el ele verme zamanı geldi.Biz yapamadık onlar yapmasın mantığından vazgeçelim.Referandum da HAYIR oyların öne geçmesi çıkarcı ve kötü hallerden medet umanların ağzının suyunu akıtmasın.

Kardeşliğin ve kenetlenmenin tam zamanı.

Bu yazı toplam 707 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim