• Aydın14 °C

Bilgin KUŞAKSIZ / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilgin KUŞAKSIZ / Köşe Yazarı

AKP VE KURTULMUŞ

01 Ekim 2010 Cuma 22:13

KURTULUŞ

   

 

 

Herkes beklentisinin gerçekleşmesini ister.

Ben

Sen

Hepimiz.

     Türkiye gün be gün farklı haber ve yorumlarla uyanan Millet yeni bir umut daha sergiliyor gizliden gizliye.

Numan Kurtulmuş’un istifasının ardından bence AKP teşkilatı ve yönetimi sayın Kurtulmuş’a saflarına katmalıdırlar.En azından beklentiler neticesinde düşünce,eda ve duruşuyla iyi lider konumunu andıran bu isim AKP ye kan katacaktır.Sayın Tayip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olacağı yönünde ki beklenti ve onun yerine kim geçer düşüncesi daha berrak olur.

 

    AKP nin bir seçimde daha tek geçeceği herkesin dilinde.Neticede örnek ve vitrini dolduracak lider muhalif partilerde yok.Numan Kurtulmuş kim ne derse desin her yönüyle hem Türkiye için hemde AKP için vitrini dolduracak isimdir.

     Ben bu yazıyı herkes benimseyecek değil,ama Türkiye geçmişte sekteye vurmuş gecikmiş bazı konularda daha hızlı karar alabilir ve uygulayabilir.

 

Her partinin kendine göre tüzüğü var ve bu uygulanır uygulanmaz bilemem ama her hamlenin bir bedeli ve bir sarsıntısı olur.

       Sayın Erbakan için bağlanmış guruplar ve kişiler hariç insanların artık iyi niyetle bakmadıklatrı kesin.Erbakan ismi silinmesin diye ayyuka çıkan isyanın ardından sayın Kurtulmuş’un istifası da mağdur lider konumuna düşürdüğünden daha fazla sempati kazandırmıştır.

     AKP acaba Kurtulmuş ile yol virajında karşılaşırmı yoksa virajı tek mi dönerler görücez.Ama halk Kurtulmuş’u AKP de arayacaktır.

Bu yazı toplam 1363 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim