• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Anket - Sadık Atay - Şuayip Yeğen - AYTO - Gönülcü - Tebrikler Erdem

24 Ocak 2011 Pazartesi 20:42

Aydınım Anketi

www.aydinım.com haber sitemizde düzenlemiş olduğumuz ankette sizce Aydın Milletvekili kim olmalı dedik. İsmi aday adaylığı için geçen veya kulislerde Milletvekili adayı olmayı düşündüğünü duyduğumuz yada istemede Aydınlıların Milletvekilli olarak görmek istedikleri isimleri seçenek listesine yazdık.

Anket te Lider Ak Parti li Eczacı Şevket Kaya

Ankette şuan itibariyle liderliği Şevket Kaya sürdürüyor hemde açık ara farkla. Ak Parti den 2009 da Aydın Belediye Başkan Aday Adaylığı nı bildiğimiz Eczacı Şevket Kaya nın daha önce Milletvekili Adayı olacağını yazmıştım. Hatta kaçıncı sırada olacağını da belirterek.

İşte O Yazı..

http://www.aydinozel.com/haberdetay/9889-Eczaci-sevket-Kaya-Milletvekili-Adayi-Olacak.html

Ankette sıralama Şöyle Devam Ediyor : Cengiz Altıntaş, Niyazi Aykut, Bekir Hilmi Hakan Işıkçı, Abdurrahman Öz, İsmail Hakkı Dokuzlu, İlhami Ortekin, Sümran Ünal, Hakkı Aslan ve sıralamanın devamını görmek için www.aydinim.com Tıklayınız.

Ak Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay Aday Olmadı

Ak Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay ın Milletvekili adayı olması gerektiğini ve sırasını da belirterek Milletvekili olacağını yazmıştım.

İşte O Yazı..

http://www.aydinozel.com/haberdetay/9820-Ak-Parti-Aydin-Il-Baskani-Sadik-Atay-Milletvekili--Olacak.html

Ancak Başkan Atay başkanlıktan istifa etmeyerek Aday olmadı. Kendisi Milletvekilliği kolay iş ben zor olanı seçtim diyerek mesaj da vermiş. Herkes dalga geçiyor Milletvekilliği kolaymış diyerek ama ben anladım Başkan Sadık Atay ı.

Sadık Atay Kendini Belediye Başkanlığına Hazırlıyor

Ak Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay ın düşüncesi bence Milletvekilli olup Meclis kuklası olmaktan öte Aydın Belediye Başkanı olarak Aydın a yapacağı hizmetlerle adını tarihe yazdırmak istiyor. Geçtiğimiz dönemlerde Aydın Belediye Meclis Üyeliği de yapan Başkan Atay ın Belediye Tecrübesi de bulunuyor. Ak Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay ın bugüne kadar göstermiş olduğu dik duruşu aynen devam ettirip Belediye Başkanlığı için aday adayı değil Genel Merkez atamasıyla tek Aday olacağını düşünüyorum.

Başkan Sadık Atay a Uyarı

Sayın Atay Ak Parti Aydın İl Başkanlığı nın düzenlemiş olduğu basın bildirileri Aydın Özel Haber e ulaşmıyor. Daha önce Ak Parti Aydın Medya ve Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcınız Zeki Altun a 2 kez, Basınla iletişim e geçen Parti Sekreteriniz Ayşe ye 1 kez gerekli girişimlerde bulunmamıza rağmen Aydın Özel Haber e basın bildirileriniz ulaşmıyor. Aydın Özel Haber e özel bir gıcıklıkları olduğunu zannetmiyorum. Sadece görevlerini aksattıklarını düşünüyorum. Eğer Tüm Aydın Basına karşı böyle bir rehavet içerisindelerse seçimler öncesi Ak Parti çok zarar görür, Gerekli önlemleri alacağınızı düşünüyorum.

Ak Parti Merkez İlçe ye Şuayip Yeğen Atanacak

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Hakkı Aslan ın Milletvekilliği adaylığı için istifa etmesinden sonra AK Parti de Aydın Merkez ilçe Başkanlığı için arayışlar sürüyor.

Temayül Yoklaması yapıldığı ve sıralamanın şöyle oluştuğu belirtiliyor.

Şuayip Yeğen, Seniha Kartaş Barbaros, Muharrem Uçmaklıoğlu, Mesut Kibar, Uğur Kendirlioğlu, Birge Çöne, Halil Gönülcü, İsmail Kelleroğlu ...

Ak Parti Aydında 2011 Milletvekilliği Seçimlerinde Başarı sağlamak istiyorsa çok düşünmeye gerek yok. İçlerinde çok kaliteli isimler var fakat daha önce Başarılı bir Şekilde Merkez İlçe Başkanlığı yapmış hatta eski Merkez ilçe Başkanı olan tek isim var. Genel Seçimler öncesi Ak Parti de Tecrübe kazanacak değil de görevini yapacak bir Başkan a ihtiyaç var. Birçok konu gündeme gelebilir ancak tek bir sebepten dolayı Ak Parti Aydın Belediye Meclis Üyesi Şuayip Yeğen Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı olacak.

Ak Partinin Kurucularından olan Şuayip Yeğen seçim kazanmasına, seçim kaybetmesine birçok şey yaşamasına rağmen, kendisinden önce Ak Parti nin Menfaatleri doğrultusunda düşünüp ona göre çalışan Aydındaki 2 kişiden birisidir.

Ayto Arı gibi Çalışıyor

Aydın Ticaret odası her 6 ayda yaptığı değerlendirme toplantısını yaptı. Aydındaki en güçlü sivil toplum örgütünün başında laf değilde hizmet üreten bir yönetimin olması biz aydınlıları gelecek adına umutlandırıyor. Aydın Ticaret Odası Yönetmim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu ve Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Ali Parmaksız başta olmak üzere AYTO Yönetimine başarılarının devamını diliyorum.

Halil Gönülcü de Milletvekili Adayı Olsun

Ak Parti Aydın Teşkilat Eski Başkanı Halil Gönülcü, Ak Partinin Aydındaki kurucularından. Ak Parti ye hizmetleri bulunmuş bir insan. Şuan itibariyle adaylara baktığımda Halil Gönülcü ismi Milletvekili adaylığında sıkıntı yaşamaz. Kendisini de Pistlerde görmek isteriz.

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş Ak Parti den Başarılı

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş un Başarılı mı? Başarısız mı? Çalışmalarından Memnunmusunuz? sorusuyla yapılan anket sonuçlandı. Bilindiği üzere Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş ile geçmişte MHP teşkilatlarıyla Pankart Krizi, CHP Aydın Milletvekili Fatih Atay ile Ördek Krizi, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile de Patates Krizi ile karşı karşıya gelmişti. Muhalefetin bu kadar eleştirdiği Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş un halk nezdindeki çalışmalarından memnuniyeti merak ettik ve Anket düzenledik.

Aydın Halkı Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş u Başarılı buluyor.

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş u Başarılı Buluyormusunuz? sorulu anket üzerine;

EVET Başarılı Buluyorum Cevabı %63.50 ile muhalefete nazaran Aydın Valisi Coş un Başarısını gözler önüne seriyor.

HAYIR Başarısız Buluyorum %33.50 ile 3 te 1 oranında başarısız bulunduğu anlaşılıyor.

FİKRİM YOK Cevabı ise %3.0 olarak kayıtlara geçti.

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş un Hükümetin Temsilcisiyim sözü eleştirilmişti. Bütün Valiler Hükümetin sözcüleri temsilcilerdir. Eğer Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş Hükümetin değil Ak Partinin Temsilcisi Olsaydı Referandumdaki Aydında Çıkan EVET ve HAYIR oyları tam tersi çıkması gerekiyordu. Aydın halkının Ak Parti den Memnun olmasa da Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş tan Memnun olduğu görülüyor.

Milletvekili Mehmet Erdem i Tebrik ediyoruz

Pazar günü Aydın Engelli Spor Kulübü ile Konya Engelli Spor Kulübü arasında oynanan Engelli Basketbol maçına gittim. Eskiye nazaran seyircide bir artışın olması bizi sevindirdi. Aydındaki Sivil toplum örgütleri olur, Aydının duayenleri olur kimseyi göremedik maçı izleyen. Birtek Türkiye Sakatlar Derneği Aydın Şube Başkanı Sevgi Dinçer ve dostları vardı Türübünde.

Unutmadan söyleyeyim kendisi gelemese de Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem Çelenk göndermiş. Bu ince davranışından dolayı Sayın Vekilimiz Mehmet Erdem i Tabrik Ediyoruz.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın

Bu yazı toplam 1036 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim