• Aydın31 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aşk Tesadüfleri Sever

07 Şubat 2011 Pazartesi 19:14

Bugünkü yazımda son dönemde Sinemada izlediğim filmler üzerine analizler yapmaya çalışacağım.

Büyüyüpte Kendini Çocuk Hissedenlere

Değerli okuyucularımız yaşadığımız hayatta hep birileri gelsin omuzunu uzatsın bizde omuzuna kafamızı yaslayıp oradan güç almaya çalışalım gibi saçma düzmece seneryolara inanmamız öngörülüyor. Ben bu tarz arkadaşlara Lütfen kendinize gelin diyorum. Güçlü olmak için başka birisine ihtiyaç yoktur. Güç insanın yüreğindedir. Aslında medet umduğunuz kişiler sizden çok daha zayıf kişilerdir. Bu yönüyle herkes kendisini en iyi tanıyan ve anlayan kişidir. Hayatta güvenilecek tek gerçek var o da herkesin kendisidir.

Aşk Tesadüfleri Sever

Sinemaya Aşk Tesadüfleri Sever isminde yeni bir film geldi. Bende izledim.

Tesadüf Tesadüf Tesadüf...

Öncelikle filmi beğendim duygusal komedi tarzına yakın bir film. Öncelikle bir film sürükleyici ise sıkmıyorsa bence iyidir. Film sıkmadan kendisini izlettiriyor. Birde seneryo olarak değişik bişi olmuş, gerçek hayattan, kendinden pek bişey bulamıyorsun aslında. Demeden önce galiba hayatı zorlayarak anlatmış senerist.

Sonuç olarak Güzel Film diyorum tavsiye ediyorum :)

Eyvah Eyvah 2

Eyvah Eyvah 2 filmine de gittim. Film gülmek eğlenmek istenlere birebir diyorum. Ama hayatın gerçekleriyle yüzleşmek istleyenlere fazla gelir. Tiyatro havasında çekilmiş güzel bir komedi. Tavsiye Ediyorum.

Hür Adam

Hür Adam filmini de izledim. Bediuzzaman Said Nursi nin hayatını daha önce okumuştum. Belgesel niteliğinde bir çekim yapılmış. Bazı noktalarda abartılar yapılmış. Sonuçta son yüzyılın önemli bir alimini anlatılıyor. Herkes İzlemeli.

Av Mevsimi

Av Mevsimi Sinemadan kalkalı baya oldu fakat DVD leri yakında çıkar. Çok güzel bir film. Şener Şen, Cem Yılmaz çok üstün bir performans sergilemişler her zaman ki gibi. Seneryo da çok iyiydi. Hayatın gerçekleri üzerine düşündüren mükemmel bir film. zlenmesini Tavsiye ediyorum.

5D Sinema Keyfi

Forum Aydında 5D Sinema diye bir yer var. 6 dakika süren korku, macera değişik seçenekleri var. Ben Safari ye girdim. 3 boyutlu gözlük takıyorsun. Filmi izlemiyorsun bizzat içerisindesin yaşıyorsun çok zevkli, benim hoşuma gidiyor. Heyecan arayan herkese tavsiye ediyorum.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 700 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim