• Aydın20 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydın Belediyesi Özelleştirilsin – Halk Perişan

09 Temmuz 2011 Cumartesi 22:31

Halk Perişan Oldu

Aydınımızın bazı mahallelerinde İçme suyu döşemesi, Elektrik Tesisatının yeraltına alınması ve Doğalgaz hattının döşenmesi amacıyla kazılan yerler halkı perişan etti.

En sonunda Patlayan Yedieylül Sakinleri İmza Kampanyası bile başlattı.

Cumartesi Pazar Çalışmıyorlar

Parke Taşı döşemek için görevliler Hafta sonu çalışmıyor ve hafta içi de 16.00  gibi işi bırakmaya başlıyorlar. Memuriyet hayatında olmayan bu çalışma şartlarını anlamakta zorlanan Yedieylül Mahalle sakinleri Aydın Belediyesi ne Ateş püskürüyor.

İşçiler Kum un Başında Nöbet Tutuyor

Yedieylül Mahallesi Sakinlerinden İskender Bey bugün Kum döküyorlar, 3 gün kum çalınmasın diye başında nöbet tutuyorlar sonra çalışmaya başlıyorlar diyerek çalışanlara ve Aydın Belediyesi yönetimine tepkisini gösterdi.

Aylardır kaç tane ayakkabı eskiten Mahalle sakinleri ne balkon açabiliyorlar ne de Balkonlarında oturabiliyorlar evleri toz duman içinde kalan vatandaşlar araba geçmesin diye dua ya çıkar konuma geldiklerini söylüyorlar.

Sokağına kaldırım taşlarının döşenmeye başlandığını gören bir mahalle sakini 1 hafta tatile çıkıyor ve döndüğünde parke taşlarının döşenmiş olmasını beklerken birde bakıyor ki ne kaldırım taşlarının döşenmesi bitmiş ne de Parke döşemesi başlamış, sadece sokağına araba geçmesin diye 2 kamyon kum dökülmüş işçilerde başında nöbet tutuyor.

Muhtar Mevlüt Zeren Nerede ?

Yedieylül Mahallesinde yaşanan çile nin son bulmasına Mahalle Muhtarı Mevlüt Zeren in de çare bulmaması, Belediye Yetkililerini harekete geçirememesi tepkilere neden oldu.

Özlem Çerçioğlu nu Göreve Davet Ediyorum

Tozdan dumandan hastalık kapan Yedieylül Mahallesi sakinleri Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu bu durumun farkında değil mi? diye merak ettiklerini söylüyorlar.

Bende Sayın Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu Hanımefendiye sesleniyorum,

Birileri daha fazla kazanç sağlayacak diye insanların bu şekilde ilkelce yaşamaya mecbur edilmeleri Aydın gibi bir şehre yakışıyor mu? Yetkileri göreve davet ediyorum.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Yazdı

Bu yazı toplam 669 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim