• Aydın32 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydın Çevre ve Şehircilik Müdürü Beni Aradı

28 Eylül 2012 Cuma 03:11

Değerli okurlarımız dünkü yazımda Aydın İl Çevre ve Şehircilik Müdürünün neden görev kağıdını imzalamadığını yarın yazacağım demiştim.

Yazım üzerine beni Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan Bey beni aradı ve konuyla ilgili görüşmeye davet etti.

Bu Sabah yaptığımız görüşme sonucunda konuyla ilgili gerekli işlemler hakkında bilgi veren Selahattin Varan Bey e öncelikle inceliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

Her ne kadar istenmeden de olsa sıkıntıların yaşandığı Aydın Çevre ve Şehircilik Aydın İl Müdürlüğünde; İl Müdürü Selahattin Varan Bey in Samimiyeti hoşuma gitti.

En son olarak ta Dünkü yazımın sonunda geçen sorunun cevabını vermek istiyorum.

Aydın Cevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan Bey'in görev kağıdını imzalamamasının sebebi ise; Birinci sebebinin göreve çıkacak Araç'tan tasarruf sağlanmak olduğunu, İkinci sebebinin de Dilekçede geçen 2 Husustan biri olan Binaya verilen zarar konusunu gündemine alıp, Dilekçeyi Aydın Belediyesine havale etmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu kapsamda art niyet olmadığını düşündüğüm ve gerekenin sonradanda olsa yapıldığını gördüğüm için Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan Bey'e saygı ve Sevgilerimi sunuyorum.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 1031 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim