• Aydın31 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Umut Veriyor

10 Şubat 2011 Perşembe 19:18

Aydın Sanayi Ticaret il Müdürü Yücel Bey'i Ziyaret

Aydın Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Yücel Yavuz Beyi ziyaret ettim. Kendisiyle çok samimi sohbet etme fırsatı buldum. Yücel Bey e göstermiş olduğu teveccühten dolayı öncelikle Teşekkür ediyorum.

Aydın Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Yücel Bey ile görüşmeden önce Müdürlüğün çalışma sistemini yakından takip eden birisiyle görüştüm ve sordum.

Sizce Yücel Bey mi, Yoksa eski Müdür Haluk Bey mi daha İyiydi dedim?

O Vatandaş cevap olarak ise 2 Müdüründe iyi niyetli olduğunu ancak Haluk Bey döneminde düzen olmadığını, Yücel Bey in İl Müdürü olmasıyla birlikte daha verimli, daha düzenli ve daha itibarlı bir kurum meydana geldiğini söyledi.

Aydın Sanayi Ticaret İl Müdürü Yücel Yavuz Bey e Aydın a kattığı değerden dolayı Teşekkür ediyor, Başarılarının devamını diliyorum.

Ak Parti de Mustafa Çakın ın Görevden Alınması

Dünkü yazımda da belirtmiştim, Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanlığı na Mustafa Çakın Vekalet ediyordu. Ancak dün bazı basın mensuplarına verdiği demeçlerden dolayı bugün itibariyle Ak Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay tarafından görevden alındığını duyuyoruz. Başkanlığa Vekaleten İl Yöneticisi Recep İnan ın getirildiğini öğrendik.

Ak Parti Genel Merkezi acilen yeni Başkanını atamalı ki Aydın Merkez İlçe de ki mağduriyetlik artmasın. İsmi geçen Şuayip Yeğen ve Mehmet Filizli nin yanında Siyasi Tecrübesi ve Genç Dinamik olmasından dolayı Eski Gençlik Kolları İl Başkanı ve Eski Merkez İlçe Başkanı ve şimdi İl Başkan yardımcısı olan Gökhan Ökten de düşünülebilir diye düşünüyorum.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Umut Veriyor

Bilindiği gibi geçenlerde Gazetciler Cemiyeti Genel kurulunu gerçekleştirdi. Eski BaşkanAydın Mücadele Gazetesi Sahibi Mustafa Çezik seçimde kaybederek Anadolu Ajansı Aydın Temsilcisi Suat Deniz e görevini devretti.

Eski Gazetciler Cemiyeti Aydındaki Gazetecileri ne kadar temsil ediyordu tartışılır. Ancak yeni seçilen yönetim umut veriyor.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Disiplin Kurulu Üyesi ve Anadolu Ajansı İncirliova MuhabiriHüseyin Çetinkaya ile karşılaştım. Cemiyetin gazetecilerin çalışma hayatını kolaylaştıracak projeler geliştirdiğinden bahsetti. İnsallah Verimli, güzel çalışmalarla Aydın yararına birşeyler yapılır.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 752 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim