• Aydın18 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydında ki Belediye Başkanları

04 Kasım 2016 Cuma 01:02

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydın İlimizde Belediye Başkanlığı yapan kişileri değerlendireceğim. 

Başkanlarımızı birer cümle ile anlatırsak...

1 - Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU : Algı yönetimi uzmanı, Hırslı, Adil değil.. Kindar.. Başarılı Bir Politikacı.. Sadece görünen yere yatırım yapıyor.. Meydan, Otogar, Yol, Erzak gibi.. 

2 - İncirliova Belediye Başkanı Gürşat KALE : İncirliova'yı sürekli geliştiren, yatırımcının önünü açan, iyi niyetli, samimiyetinden şüphe duyulmayan tek amacı İncirliova kazansın olan bir Başkan..

3 - Efeler Belediye Başkanı Mesut ÖZAKÇAN : Son derece değişik bir insan. Kişiler üzerine değil, sistemler üzerine çalışan, Mütevazi bir Belediye Başkanı.. 

4 - Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ : Genç, Dinamik bir Belediye Başkanı.. Yerelde İktidar olmasa da Ak Parti İktidarının nimetleriyle Köşk'e güzel hizmetler yapıyor..

5 - Bozdoğan Belediye Başkanı Salim TÜMER APAYDIN : Son derece Tecrübeli.. Ne istediğini bilen.. Düzgün bir Belediye Başkanı.. 

6 - Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI : Kuşadalılar çok Şanslı böyle bir Belediye Başkanları olduğu için.. Samimi, Dürüst, Şeffaf.. Bence kendisi Dahi'lik Derecesinde Çok Zeki..

7 - Germencik Belediye Başkanı Ümmet AKIN : Çok Profosyonel bir insan.. Yaptığı her şeyin bir alt yapısı var.. Kurumsal çalışıyor.. Çalışkandır.. Germenciğe Fazla bir Başkan..

8 - Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK : Nazilli için çok büyük bir kazanç.. Kimseye zararı olmaz.. İşi hizmet, Gücü Hizmet.. Kapasitesi çok yüksek.. Şeffaf..

9 - Yenipazar Belediye Başkanı Zafer SAVCI : 10 Numara bir İnsan.. Yenipazar Halkına hizmet için doğmuş.. Çok düzgün.. Şeffaf bir Belediye Başkanı..

10 - Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu ÖZTÜRK : İyi Siyasetçi.. Politikayı iyi biliyor.. Doğal olarak Samimiyetten Uzak..

11 - Söke Belediye Başkanı Süleyman TOYRAN : Son derece Gururlu.. Kendisini halkına adamış.. Düzgün bir Başkan.. Kimseye eyvallahı yok..

12 - Didim Belediye Başkanı Deniz ATABAY : Didim için elinden geldiğince birşeyler Yapmaya Çalışıyor..

13 - Buharkent Belediye Başkanı Mehmet EROL : Buharkent için birşeyler yapmaya çalışıyor.. Görev adamı.. Başarılı..

14 - Kuyucak Belediye Başkanı Metin ERTÜRK : Siyaseti İyi biliyor.. Elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyor..

15 - Karacasu Belediye Başkanı Mustafa BÜYÜKYAPICI : Başarılı bir Belediye Başkanı.. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.. Dürüst, Samimi bir Başkan..

16 - Çine Belediye Başkanı Enver Salih DİNÇER : Klasik Çine'li kafasını taşıyor.. Küçük olsun Çine'nin olsun.. 

17 - Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul OZAN : Köy Muhtarı gibi Bir Başkan.. İyi Siyasetçi.. Aydın BŞB'nin Koalisyon Ortağı..

18 - Sultanhisar Belediye Başkanı Osman YILDIRIMKAYA : Sultanhisar ile Atça arasına sıkışmış bir Başkan.. Birşeyler yapıyor ama yeterli değil...

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi

             Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin2-007.jpg

Bu yazı toplam 1665 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim