• Aydın28 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydın'ı Yükselten Değerler

16 Aralık 2014 Salı 14:21
Aydın’ın Yükselten Değerler
Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydında bulunan bazı yetkililerimiz hakkında yazacağım. Aydın Cennetten bir parça fakat yönetilme şekline baktığımız zaman İnsanın üzülmemesi mümkün değil.. 
Aydın hepimizin, burada nefes alan herkesin, gün içerisinde bir çok ziyaret yapıyorum. Herkes bu kötü gidaşattan, kör talihten herkes şikayetçi ama toplumsal manada harekete geçemediğimiz için tabuları yıkıp Aydın Şehrimizi kucaklayamıyoruz.
Ama gözle görülen bir değişim söz konusu..
Gökhan MARAŞ; Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı, Genç, Dinamik, Akılcı hareketleriyle Aydın Sanayicisine sunduğu katkı azımsanacak bir şey değil, İdealleri, hedefleri doğrultusunda hem kendisini hemde Aydın’ı büyüten ender insanlardan birisi.. Teşekkürler..
Hakan ÜLKEN : Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Genç, Dinamik, Akılcı hareketleriyle Aydın Ticari hayatına yön veriyor, Aydın Şehrimize katkısı azımsanmayacak kadar büyük.. Enerjisi mükemmel.. Hem Kendisini hemde Aydını büyüten ender insanlardan birisi.. Teşekkürler..
Prof. Dr. Cavit BİRCAN : Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü, Genç, Dinamik, Şeffaf, yüreği tertemiz bir insan.. Teşkilatlanma ve çap olarak Aydın’ın en büyük kurumunun başına geçti.. Aydın’a çok büyük katkılar sağlayacağından eminim... Aydını Kör Talihinden kurtaracak önemli Aktörlerden birisi olacaktır.. Teşekkürler...
Mustafa GÖRGÜLÜ : Bilim Sanayi ve Teknoloji Aydın İl Müdürü, Genç, Dinamik, Enerjisiyle Aydın Sanayicisinin her zaman yanında, Bilgi, birikim ve Donanım bakımından Aydın Bürokrasisinde Aydın’ı Kör Talihinden kurtaracak önemli insanlardan...
Dr. Şenol OKUR : Halk Sağlığı Aydın İl Müdürü, Genç, Dinamik,Çalışkan,Üretken Enerjisi çok yüksek, Aydın Sağlık Bürokrasisinin Prensi, Aydın’a çok büyük katkıları var.. Teşekkürler...
Muharrem UÇMAKLIOĞLU : Aydın Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Genç, Dinamik, kalbi gönlü tertemiz, Aydın ve İnsan canlısı mükemmel bir insan, Aydına, Veteriner Hekimlere büyük kakısı var.. Teşekkürler...
Ali ONGAN : Aydın Lokantacılar Odası Başkanı, Aydın ve İnsan Canlısı bir İnsan, Aydına ve Oda Üyelerine katkısı çok büyük, Aydına katkı sunan Ortak Projelerde her türlü desteği vereceğine eminim.. Teşekkürler..
Muhammet Ali KÜNKÇÜ : Aydın Demirciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Genç, Dinamik, birçok makam görmüş hep vermiş, gönlünü vermiş, zamanını vermiş, parasını vermiş, Aydın için çok güzel projeleri var.. Teşekkürler..
Sonuç :  Evet Değerli Okurlarımız az sayıda da olsa Aydına büyük katkı sunan Proaktif insanlarımız var, öncelikli hedef şu olmalı ? Bu İnsanları korumak... Çoğaltmak diyemiyorum çünkü İnsan eskitme, yıpratma mekanizması Aydınımızda oldukça iyi çalışıyor.. 
Birde Aydın Sevdalısı bu büyüklerimiz birlikte hareket ederek çok daha büyük işler yapabilirler, bu bağlamda kendilerini ortak projelerde görmek istiyorum.
Teşekkürler...
www.aydinozel.com Adnan AYTAŞKIN - Genel Yayın Yönetmeni
 
Bu yazı toplam 856 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim