• Aydın41 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydının En Büyük Sorunu İşsizlik

05 Şubat 2011 Cumartesi 19:07

Değerli Okuruyucularımız bugünku yazımda ağırlıklı olarak Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş un Basın Danışmanı ve Aydın Özel Haber Köşe Yazarı Bekir Aygül ile sohbetimizden kesitler sunacağım.

Aydının En Büyük Sorunu İşsizlik

Bekir Aygül Bey ile gerçekleştirdiğimiz sohbette kendisine Aydının en büyük sorununun ne olduğunu sordum.

Bekir Bey Aydının en büyük sorunu işsizliktir, Aydına yatırmcı gelmiyor, Aydın İzmir ile Denizli nin arasına sıkışmış durumdadır. Geçtiğimiz günlerde Aydında Salça Fabrikasının temeli atıldı, önümüzdeki günlerde öncelikle Tarımsal Sanayi ve Turizm alanında yatırımların artarak geleceğine inanıyorum dedi.

En Başarılı İl Müdürü Bekir Çeker

Bekir Aygül Bey ile gerçekleştirdiğimiz sohbette kendisine sizce Aydının en çalışkan en Başarılı İl Müdürü hangisidir diye sordum.

Bekir Bey Aydında son dönemde işini iyi yapan, birçok başarıya imza atmış bir çok İl Müdürümüz var. Ancak Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker Aydına geldikten sonra Aydın Sporuna çağ atlattı. Kendisini çok başarılı buluyorum ve başarılarının devamını diliyorum dedi.

En Başarılı Basın Mensubu İbrahim Kılınç

Bekir Aygül Bey ile gerçekleştirdiğimiz sohbette Kendisine Gazeteci olmamın ve Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş un Basın Danışmanı olması hasebiyle en başarılı bulduğu Basın Mensubunu sordum.

Bekir Bey Aydın Basınında gerçekten gecesi gündüzü olmadan çalışan Fadakar Cefakar çok arkadaşımız var, ancak İhlas haber Ajansı Aydın Bölge Müdürü İbrahim Kılınç ın ismini verebilirim dedi. Çünkü İbrahim Bey çalıştığı ajansın başında birçok personelinin idaresinin yanında Aydın haberlerinin servis edilmesi konusunda Aydındaki en aktif kurumun başındadır dedi.

Aydın Emniyeti Gece Mekanlarını Denetledi

Aydın Emniyet Müdürlüğü yaklaşık olarak 20 kişilik sivil bir ekiple Aydındaki gece kuluplerini denetledi. Aydındaki birçok gece kulubüne giderek kimlik kontrolü yapan Aydın Emniyet Müdürlüğü ekipleri her zamanki gibi Aydındaki Asayişi ne kadar önemsediklerini gösterdi.

Aydınlı vatandaşlarda denetimlerden memnun olduklarını, kendilerini daha güvende hissettiklerini kontrollerin sürekli yapılmasını, eğlenmesini bilen ile bilmeyenin ayrılması gerektiğini belirttiler.

Birçok Mekan Sahibi de denetimlerden memnunuz, Devletimizin kanunları, kuralları bizim önceliğimizdir her türlü desteği veriyoruz bundan sonra da vereceğiz ancak bazı Emniyet güçlerinin Müşterilerimize karşı hal hareket ve tavırları hem bizlere hemde Emniyet Müdürlüğü kurumuna zarar veriyor dediler.

Ak Parti Aydın Merkez İlçe ye Mehmet Filizli İddiası

Mehmet Filizli Ak Partinin aydındaki kurucularından. Eski il başkan yardımcısı olan Mehmet Filizli nin Ak Partiye hizmetleri de olmuştur. Özellikle Ak parti Aydın Milletvekili Mehmet erdem ile yakın Dost olduğunu bildiğimiz Mehmet Filizli nin atanması zor olmaz.

Fakat şu dönemde Aydın Ak Parti tabanının da Başkan olarak görmek istediği Şuayip Yeğen ismi toplayıcı olacak ve seçimler öncesi Ak Partiye daha fazla yarar sağlayacaktır.

Ayrıca Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanlığına yapılacak atamayla birlikte partide tabanın mı yoksa tavanın mı söz sahibi olduğu anlaşılacaktır.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 751 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim