• Aydın22 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Aydınspor Oyuncak Değil ki..

11 Temmuz 2010 Pazar 23:33

Aydınspor Türkiye Tarihine ismini altın harflerle yazdırmış bir kulubümüzdür. Çok da iyi bir markadır. Markalaşmanın kolay olmadığı bu devir de hazır markayı kullanmak sahiplenmek kadar kolay birşey yoktur.

Halen Aydın ımızda her türlü eziyeti çektirdiğimiz bir Aydınspor Kulubu bulunmaktadır. Eski parayla 7 Trilyon borcu bulunmaktadır. Aydınspor bu hale gelene kadar elini taşın altına sokmayanlar veya Aydınspor u bu hale getirenler Şimdi de Aydın Belediyespor dan Bozma Çakma Aydınspor 1923 ü üst liglere taşımaktan bahsediyorlar. Neden ? Çünkü Aydınspor 1923 ün borcu yok Ama Aydınspor un 7 Trilyon Borcu var. he bir de sanki Profosyonel Liglerdeymiş gibi savunduğumuz Aydınspor 1923 Bölgesel Ligde ama Aydınspor Amatör Takım...

Aydınspor Oyuncak Değil ki..

Bir zamanlar Aydınspor un da borcu yoktu çok güzel ihtişamlı dönemleri oldu. Şimdi kırılmış bozulmuş oyuncak gibi bir kenara atılıp hadi Aydınspor 1923 le devam edelim demek ne kadar basit ve Doğru mu ?

Öncelikle şunu belirtmeliyim. Aydınspor 1923 ün yeni yönetim kurulu üyeleri ni taşın altına ellerini koydukları için tebrik ediyorum. Aydınspor a Aydına Aydınlıya fayda sağlamak adına samimi olduklarından şüphem yok.

Ancak Aydın da 2 tane Aydınspor fazladır. Şimlik 2 tane Aydınspor var. Aslına bakılırsa şöyle bir gerçek te var. Aydınspor 1923 kurulmadan önce bütün altyapı hazırlandı. Aydınspor un sonu da hazırlandı.

Mesela Şöyle olabilirdi. Aydınlı ya Yakışan bu olurdu. Aydın birlik olurdu bütün Sivil toplum kuruluşları bütün Odalar, İş adamları her kim varsa Aydınlıyım diyen 7 Trilyon borç ödenirdi. Sonra biz Aydınlıyız denirdi. Aydınspor un Marka Değerinin 7 Trilyondan fazla olduğunu düşünüyorum.

Kimse ye gel de şu parayı ver demiyorum. Şu borcu ödeyelim de demiyorum. Ama kısa yoldan kahramanlıklar yapmaya gerek yok diyorum. Aydın Belediyespor un ismi Aydınspor 1923 olunca başarılar koşarak gelecek değildir.

Yarın birgün Aydınspor 1923 ü de Trilyonlarca borcun içine soktuğumuz da Siyasi menfaalerimiz adına Aydınspor 1923 ü de kullandığımız da, Aydınspor 1923 ü de basamak olarak kullandığımız da yeni Aydınspor umuzun Adı ne olacak. O zaman da Aydınspor 1923 ü mü beğenmeyeceğiz, tanışmıyor mu olacağız.

Şöyle bir şey vardır futbol da hadi bizim de adımız Aydınspor gelin hep birlikte olalım demeyle kimse bu takımı desteklemez. Aydınspor 1923 takınımın yönetim kadrosuna, Arkasındaki Destekçilerine çok iş düşüyor. İstikrarlı bir Başarı ne kadar çabuk yakalanırsa Aydın halkının gönlü de o kadar Aydınspor 1923 e açılacaktır.

Bu yazı toplam 799 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim