• Aydın39 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Ayteskon Toplantısında Şok

04 Şubat 2011 Cuma 19:05

Ayteskon Toplantısında Şok!

Ayteskon Üyelerinin Aypet Restaurant ta yapacağı toplantıda şok gelişmeler meydana geldi. Ayteskon ve Aydın Barosu Başkanı önceden davet ettikleri basın mensuplarını son dakika gelişmesiyle toplantı salonunun dışına davet ederek toplantılarına basın mensupları olmadan devam edecekleri söyledi. Bazı Basın Mensupları da haklı olarak olaya tepki gösterdi.

Aydın Belediye Başkanı Basın ın Karşısına Neden Çıkamıyor?

Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu uzun zamandır basın mensuplarının karşısına çıkamıyor. Aydın Belediye Başkanının böyle bir sıkıntısının olduğunu bilmeyen iyi niyetli Ayteskon Başkanı Sümer Germen de Basın Mensuplarını toplantıya davet etmişti. Son dakika kararıyla Basın Mensuplarının toplantı dışına alınması Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu sayesinde Ayteskon üyelerinin de prestijini bozdu.

Ayrıca Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu nun biz basını davet etmedik, gelmeyen arkadaşlara ayıp olur diyerek bir açıklama yaptığını duyduk. Biz Basın Mensuplarını davet eden Ayteskon Başkanlığı vede toplantı Ayteskon toplantısı olduğu için bu saçma açıklamayı anlayamadım.

Verilmiş Hak Geri Alınmamalı

Geçtiğimiz günlerde eski bir Tekel İşçisi ile sohbet ettim. Aslını sorarsanız Rahmetli Babam da Tekel işçisiydi. Tekel İşçilerinin özelleştirildikten sonra elindeki haklarının alınması konusunda sohbet ettik. Suç her ne kadar Sendikalarda olsa da yinede verilmiş hakkın geri alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Aydına Havaalanı Şuan Fazla

Aydın24 Haber Sitesi Sahibi Servet Töz ile sohbet etme imkanı buldum. Geçtiğimiz günlerde Aydın Ticaret Borsası ile birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşerı nı ziyaret etmişler. Bilindiği gibi Aydın Ticaret Borsası da Aydın da Havaalanı nın çalışır hale gelmesi için Seferberlik ilan etti. Bence Ülkemizin bazı gerçekleri var, Stratejik önemi olan Hakkari Yüksekova ya Havalanı yapılması Aydın daki Havaalanı nı çalışır hale getirmeyi gerektirmez. Biz Aydının ekonomisinin büyümesini geliştirmek için çalışmalıyız. Havaalanı gibi yatırımlar ihtiyaç duyulduğu zaman mecburen yapılacaktır yeterki ihtiyaç duyulsun.

Jeton Giyim

Aydın Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Değerli Dostum Ercan ın işyeri jeton Giyim e uğradım. Aydında giyim konusunda kendine has bir tarzı olan Jeton Giyim e özellikle genç yeni nesil arkadaşları davet ediyorum. Arkadaşıma bol kazançlar diliyorum.

Gözde Erkek Kuaförü

Değerli Dostum Ali Kaçmaz a ait Gözde Erkek Kuaförü ilk açıldığı zamandan itibaren renkli çalışmalarıyla göz dolduruyor. Hükümet Bulvarı üzerinde bulunan Gözde Erkek Kuaförü ve Arkadaşım Ali Kaçmaz a bol kazançlar diliyorum.

Bakım İyi

Değerli bir arkadaşım beni davet ederek güzel güzel ikramlarda bulundu. En önemli ikramı da güzel sohbetiydi. Taveccühü için teşekkürlerimi sunuyorum..

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 714 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim