• Aydın39 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Babalar Günü

27 Ağustos 2008 Çarşamba 22:52

Bugün benim içimde hep yara olmuş bir konu üzerinde yazmaya karar verdim. Çünkü 2007 Ocak ayında Babam Mehmet Aytaşkın’ın vefat’ından sonra 2. babalar gününü Baba’sız yaşıyorum. Baba kelimesini duyduğumda hep rahatsızlık hissederim kendimde ve o konuyu değiştirme çabası içine girerim. Baba evin direğidir. Baba bir ailenin en önemli sacayağıdır.

       Sevgili okurlarım Baba’larımızın kıymetini yanımızdayken bilelim onlara iyi bir evlat olarak gurur kaynağı olalım. Çünkü babalar bu imtihan dünyasını terk edip gidince elimizden çok şey gelmiyor. Eksikliğini de birçok yerde arıyoruz. Arayacağız da… Babalar çocuklarını hiçbir karşılık beklemeden severler, evlatlarının başarısını her tür menfaatten üstün görürler.

       Buradan bütün babaların baba’lar gününü kutlarım. Vefat eden Baba’ları da Rahmet’le anıyorum. Ve evlatlara da bir günlük değil sürekli olarak onların yanlarında olmalarını gurur duyacakları bir evlat olma yönünde kendilerini geliştirmelerini o zaman Baba’ların onlar üzerindeki tüm haklarını helal edeceklerini düşünüyorum.

       Ayrıca Biricik Yeğenim Hafsa Ece Aytaşkın’ın Babası Ağabeyim Aydın Aytaşkın’ın da Baba’lar gününü kutluyor ve onun şahsında tüm Baba’ların Babalar Günü’nü tekrar kutluyorum. Allah Baba’larımızı başımızdan eksik etmesin.

Bu yazı toplam 816 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim