• Aydın9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN SELÇUK YASAN'DAN KONGRE AÇIKLAMASI
30 Ekim 2020 Cuma 13:04

BAŞKAN SELÇUK YASAN'DAN KONGRE AÇIKLAMASI

Gelecek Partisi Aydın İl Başkanı Selçuk YASAN, 1 Kasım Pazar Günü Yapılacak Genel Merkez Kongresi öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Gelecek Partisi Aydın İl Başkanı Selçuk YASAN, 1 Kasım Pazar Günü Yapılacak Genel Merkez Kongresi öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Değerli Basın Mensupları, İnsan Onurunu Korumak Ve Yüceltmeyi Siyaseti’nin Temeli Yapan Partimiz 1. Olağan Genel Kongresi İle Aşılamaz Denilen Eşiği 1 Kasım Pazar Günü Geride Bırakıyor.

Hatırlayacaksınız Parti Kuramaz Demişlerdi, Partimizi Tüm Türkiyeyi Kapsayan Türkiye Mozağini Yansıtan Kurucularımızla Kurduk. Parti Kursalar Bile Örgütlenemez, Çalışacak Üye Bulamaz Demişlerdi, Ancak Biz Bugün 70 İlimizin İl Teşkilatını Oluşturduk, 243 İlçenin Kongresini Tamamlayarak 44 İlin İl Kongresini Gerçekleştirdik,

Dünyada Ve Ülkemizde Seyreden Salgınının Olumsuz Etkileri Ve Alınan Önlemlerin Etkisine Rağmen, Her Türlü Baskı Tehdit İle Dolaylı Dolaysız Baskılara Rağmen, Büyük Kongre Yapma Koşullarını Tamamlayarak 1.Olağan Genel Kongremizi 1 Kasım 2020 Pazar Günü Saat 10.00 Da Ankara Anfa Fuar Ve Kongre Merkezinde Gerçekleştireceğiz.

Anadoludan Esen Rüzgara Baktığımızda Teşkilatlanma Çalışmalarında Partimize Katılan On Binlerin Çok Kısa Zamanda Yüzbinlere Ve İnşaallah Çok Yakın Bir Zamanda Milyonlara Ulaşacağının Haklı Umudunu Taşıyoruz. Yolsuzluk Yoksulluk Ve Yasakları Önleyeceğiz İddiası İle Siyaset Sahnesine Çıkan İktidar Partisi Maalesef Geçen Bu Süre Zarfı İçerisinde Bu İlkelerin Tamamını Unutmuş, Unutmakla Kalmayıp Yolsuzluk, Yoksulluk Ve Yasakları Doğuran, Besleyen, Yeşerten Bir Yapıya Dönüşmüştür.

3y İle Mücadele Etmek İçin Yola Çıkanlar Bu Mücadeleyi Unutup Ülkenin Başına Dördüncü Bir Y’yi De Musallat Etmişler, Dördüncü Y İle Milletin Gözünün İçine Baka Baka Kolaylıkla Yalan Söyleyerek Ekonomik Verileri Çarpıtarak, Millet Fakru Zaruret İçerisindeyken Uçuyoruz Yalanları İle Milleti Kandırmaya Teşebbüs Etmektedirler.

Anadoluyu Karış Karış Dolaştığımızda Aziz Milletimiz Derin Ekonomik Darlıktan Yaygın İşsizlikten, Eş Dost Hısım Akraba Ayrımcılığından, Ötekileştirici Nefret Dilinden Ve Yaygın Korku İkliminden Duydukları Kızgınlığı, Kırgınlığı Açıkça Dile Getirmektedirler.

Gördüğümüz Odur Ki Derin Bir Dip Dalga Oluşmaktadır.

Hukuki Sürecin Gerektirdiği Şartları Yerine Getirerek 1. Olağan Genel Kongresini Yapmaya Hak Kazanan Gelecek Partisi Bu Zor Zamanlarda Milletimiz Adına Her Türlü Sorunu Dile Getirecek Tüm Meseleleri Konuşacaktır.

Oluşturulan Korku Duvarlarını Yıkarak, Ülkeminizin İçerisine Girdiği Kısır Döngüye Dur Diyecek Ve Milletimizin Hayallerinin Yok Edilmesine Karşı Duracağız.

Milletimizin Gerçek Gündeminin Yani İşinin, Aşının, Onurunun Takipçisi Olacağız.

Ülke Sathında Oluşmakta Olduğunu Gözlediğimiz Derin Dip Dalganın Lideri Olarak, Aziz Milletimizi Güvenli Bir Limana Eriştiren Amiral Gemisi Olacağız.

Kimse Ümitsiz Olmasın.

Kimse Karamsarlığa Kapılmasın.

Partimiz Ülkemizi Temel Hak Ve Özgürlüklerin Korunduğu Demokrat, Adil, Özgürlükçü Müreffeh Bir Seviyeye Taşıyacaktır.

Gelecek Senin Gelecek Türkiyenin Mesajını Vereceğimiz Kongremizin Ülkemize Hayırlar Getirmesini Temenni Ediyor Tüm Haklımıza Güvenli, Güçlü, Adaletli Bir Gelecek Vaad Ediyoruz.

1576700910271-manset.jpg

Bu haber toplam 9599 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim