• Aydın22 °C

Coşkun IRMAK / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Coşkun IRMAK / Köşe Yazarı

BAŞLARKEN

06 Aralık 2011 Salı 01:54

ÖNCE TANIŞALIM

İnşaallah bundan böyle haftada bir bu köşede biraz okur yazar ve cevresini gözlemleyen biri olarak haftada bir sizlerele beraber olmaya çalışacağım.

 
Bu etkinliğe başlamadan önce kısaca size kendimi tanıtmak istiyorum.
 
1958 yılında Ankarada doğdum önce eğitim fakültesini daha sonra Dış ticaret ve son olarakda İşletme fakültesini bitirdim bir süre öğretmenlik ve bankacılığın ardından Türkiyenin en büyük KİT lerinin birinde şef, müdür yardımcısı, müdür olarak çalıştım Özelleşmenin ardından iki yıl aynı şirkette yöneticilik yaptım.
 
2010 da emeklilikle birlikte 30 yıldır bağım ve eşimin memleketi olan aydına yerleştim.
 
Şu anda uluslararası bir firmanın genel müdür yardımcılığı pozizyonunda danışmanlığını yapmaktayım aynı zamanda bazı Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetiminde görev yapmaktayım.
 
29 yıla yakın kamu görevim sırasında 30 a yakın ülkenin cogunda birkaç kez olmak üzere uluslararası ve şirketler arası toplantılara katıldım 60 yakın vilayetimizde çeşitli etkinliklere iştirak ettim.
 
İnşaallah düzenli yerleştiğimiz güzel fakat hakettiği konumda olmayan bu kentin görebildiğimiz sorunları başta olmak üzere edindigimiz, görebildiğimiz ve şahit olduğumğuz bir çok konuyu bu köşede açık yüreklilikle sizlerle paylaşmaya çalışacagım, her hafta en az bir kez görüşmek üzere sağlık ve esenlikle kalın.
Bu yazı toplam 1522 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim