• Aydın32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bayram İNCİ, CHP İl Başkan Adaylığını Açıkladı
19 Aralık 2015 Cumartesi 18:59

Bayram İNCİ, CHP İl Başkan Adaylığını Açıkladı

CHP Efeler İlçe Başkanı Bayram İNCİ 27 Aralık pazar günü yapılacak olan CHP İl Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

CHP Efeler İlçe Başkanı Bayram İNCİ 27 Aralık pazar günü yapılacak olan CHP İl Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

CHP Aydın İl Başkanlığı  binasında düzenlenen toplantıda adaylığını açıklayan Bayram İNCİ' yi CHP Kuşadası İlçe Başkanı Nail Özazman, CHP Söke İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz, Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Sümran Ünal, Efeler Belediye Başkanı, Mesut Özakcan'ın eşi Gülay Özakcan ve parti üyeleri yanlız bırakmadı.

CHP Efeler İlçe Başkanı Bayram İNCİ 6 Aralık'da yapılan CHP Efeler İlçe Başkanlığı Kongresinde yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelediklerini belirterek "İki yıla aşkın zamanla Efeler İlçe Başkanlığında bulunuyorum. Yaptığımız çalışmalar ve örgütteki birlik, beraberlik sağlama gayretimiz taktir toplamış olacak ki ilçe başkanlığımızdan, parti tabanımızdan ve delegelerimizden gelen talep üzerine CHP Aydın İl Başkanlığına aday oldum. Bu birlik, beraberlik ve dayanışma ile yerel yönetimlerde de iktidarımızı devam ettirmek, tüm ilçe belediyelerinde CHP bayrağını dalgalandırmak ve genel seçimlerde partimizi iktidar yapmaktır.

Efeler İlçe Başkanlığı seçiminden başarıyla çıkarak iz bıraktık şimdi de yaptığımız çalışmalarla Aydın İl Başkanlığımızda da iz bırakmak istiyoruz" dedi.

CHP Efeler İlçe Başkanı Bayram İNCİ; 6 Aralık 2015 günü CHP Efeler İlçe kongremizi yaptık ve yeniden güven tazeleyerek İlçe Başkanlığına delegelerimizin onayı ile yeniden görevlendirildik.Buradan tüm delegelerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Kongrelerde seçilmeyi zafer olarak görmem. Bu bir görevlendirmedir. İki yılı aşkın zamanda Efeler İlçe Başkanlığında yaptığımız çalışmalar ve örgütte birlik beraberliği sağlama gayretimiz kararlılığımız takdir toplamış olacak ki İlçe Başkanlarımızdan Parti tabanımızdan ve İl delegelerimizden gelen talep üzerine Aydın İl başkanlığına aday oldum. Bu onur verici görevi üstlenmekten kaçmayarak aday olmaya karar verdim. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. El ele, omuz omuza vererek daha güçlü geleceğiz ve çamurda siyaseti bitireceğiz.

Parti içerisinde adamcılığı, grupçuluğu bitirerek huzurlu bir ortamda sevgi ve saygıyı, dayanışmayı sağlayacağız. Partimizde şunun adamı bunun adamı demeden bütünleşerek çalışmamız gerekiyor. Birbirimizi suçlamaları bir kenara bırakarak örgüt olarak tek yumruk olacağımıza inanıyorum.

         Amacımız, öncelikle Partimiz içerisinde birlik beraberliği ve örgütümüzde moral ve motivasyonu sağlamak olacaktır. Bu birlik beraberlik ve dayanışma ile yerel yönetimlerde iktidarımızı devam ettirmek ve tüm ilçe Belediyelerinde CHP bayrağını dalgalandırmak ve Genel seçimlerde Partimizi iktidar yapmak için bugünden gerekli çalışmaları organize etmek olacaktır. Parti ağalığına karşı,"ben yaptım oldu "anlayışına karşı, adamcılığa karşı, emeğin yüceliğine inandığım için İl Başkanlığına adayım. Birlikte üretmek ve birlikte yürümek için adayım. Parti içi ötekileştirme, bir ekibe dahil olma ayrışmasına karşı Cumhuriyet Halk Partililiği ve partimin neferi olmayı savunduğum için adayım.

Örgüte, örgütlü güce ve örgüt iradesine inandığım için örgütün sesi olmaya adayım.."BİZ YÜRÜRSEK İZİMİZ KALIR." demiştik. Efeler İlçe Başkanlığında Örgüt seçimleri dahil, onbir seçimden başarıyla çıkarak iz bıraktık. Şimdi yaptığımız çalışmalarla Aydın il Başkanlığımızda iz bırakmak istiyoruz. Çünkü yürümeye kararlıyız.

Çünkü vicdan sahibi, erdemli, sosyal demokrat, emekten yana, partimize gönül vermiş tüm üyelerimizin bize eşlik edeceğini biliyorum. Tek amacımız ülkemizin belirsizliğe ve karanlığa doğru sürüklendiği bu süreçte ,birlik beraberlik içerisinde Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla özgürlük,barış,demokrasi içerisinde Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün mirası olan Çağdaş Cumhuriyetimize sahip çıkmaktır.

         Bu bağlamda 27 Aralık’ta yapılacak olan kongremizde aday olduğumu tekrar belirtiyorum ve saygılar, sevgiler sunuyorum dedi.

Haber - Fotoğraf : Şeyma KIRÇAN

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1889 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim