• Aydın31 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Birkaç Hüseyin Olmasa da Olur Ama Birkaç Mehmet e Laf Söyletmem

13 Ağustos 2012 Pazartesi 02:56

Değerli Okurlarımız bugünkü yazımda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik in kurmuş olduğu birkaç Mehmet Şehit oldu diye Meclisi toplayamayız demesine ayırdım.

İşte Hüseyin Çelik in o Cumlesi;

Gerekli olursa Meclis tabii ki toplanabilir ama PKK bomba patlattı diye, bir yeri bastı diye, birkaç Mehmet'i şehit etti diye örgütün her gün Türkiye'nin gündemini oluşturmasına müsaade etmemeliyiz. Bizim hassasiyetimiz budur.

Aslını sorarsanız Meclisin şuan toplanmasını gerektirecek bir durum yok, çünkü toplansa bile ne Ak Parti Muhalefete gerekli açıklamaları yapacaktır ne de CHP istediğini alabilecektir. Gündemde geçirilmesi gereken bir kanunda da yok.

Ancak Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik siyaset yapacak diye bu şekilde bir cümle kurmaya, Şehitlik mertebesini küçümsemeye, siyasete şehitlerimizi alet etmeye kimsenin hakkı yoktur.

Aslını sorarsanız 3 - 5 Şehit için meclis toplanmamasını bırakın, 1 şehit için Dünyaları yıkması gereken bir milletiz. 1 Hüseyin Bakan Olmasa da olur, 1 Hüseyin Genel Başkan Yardımcısı olmasada olur, ama 1 Mehmet in Şehit kanı için herşey yapılır bunu unutmayalım..

www.aydinozel.com  Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 613 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim