• Aydın24 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Cem ARSLAN ve CHP'ye İhaneti

20 Kasım 2016 Pazar 22:16

Değerli okurlarımız bugünkü yazımı Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Cem ARSLAN hakkında yazacağım.

Cem ARSLAN İle CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı seçimleri öncesinde Kuşadası Temsilcimiz Kaya GAYMALI ile birlikte ziyaret edip tanışma fırsatı bulmuştum.

O gün Cem ARSLAN, bize kendisinin CHP'li olmadığını Kuşadası Ticaret Odası Kontenjanından kendisinin aday olduğunu söyledi.

Ancak İlçe Başkanlığı seçimlerinde kesinlikle Nail ÖZAZMAN'ın aday gösterilmemesi gerektiğini belirterek Gençlerin önününün açılması gerektiğini de dile getirmişti.

Hatta daha da ileriye giderek Nail ÖZAZMAN Aday olursa arkasında Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI'da dursa seçimi alacaklarını da söylemişti.

Aslını sorarsanız o gün, hem kendisi'nin CHP'li değil Ticaret Odalı olduğunu söylemesi hemde İlçe Başkanı konusunda bu kadar iddialı düşünceleri olması beni şaşırtmıştı.

Hatta ben kendisine Siz aday olun dedim.

Ben aday olmam ama isim veremem olacak arkadaşımız var demişti.

Ardından da Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI yurt dışına çıktığı zaman vekaleti Cem ARSLAN'a vermişti, Temsilcimiz Kaya GAYMALI ile birlikte kendisini makamında yine ziyaret etmiştik.

Cem ARSLAN, Kuşadalı..

Cem ARSLAN, Fotoğrafçılık Mesleği ile uğraşmaktadır..

Cem ARSLAN, Kuşadası Ticaret Odası Dİsipilin Kurulu Üyesi

Cem ARSLAN, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi ( Ticaret Odası Partisinden )

Cem ARSLAN, KuşadasıSpor Yöneticisi..

Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Cem ARSLAN'ın Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI'ya Başkanım 10 Kasım'da Gençleri Anıtkabir'e götürelim dediği zaman, bu teklif Başkan Özer KAYALI'nın hoşuna gider ve hemen 10 Otobüs gidilmesi talimatını verir..

Kuşadası Belediyesi CHP'lidir...

Cem ARSLAN'da Kağıt üzerinde de olsa CHP'lidir..

Ancak 8 Otobüs dolana kadar Kuşadası CHP İlçe Teşkailatının haberi olmaz..

2 Otobüs boş kalınca son gün Partililere haber edilir..

Ancak 2 Otobüs olarak Ankara'ya Anıtkabir'e giden CHP'liler gittiklerine ve gideceklerine bin pişman oldular..

Çünkü 8 Otobüs'ün Çoğunu MHP'li, kalan kısmını Ak Parti ve KuşadasıSpor taraflarlarının doldurulduğu ve taşkınlık çıkaran gruplar tarafından istila edilmesinden dolayı CHP'liler gittiklerine pişman olmuşlardır..

CHP Kuşadası Örgütü Özer KAYALI İle Yüzde 58,68 oy alırken Ak Parti Kuşadası Örgütü Behçet ALP'in büyüğü Engin BERBEROĞLU Yüzde 20,19 oy alırken çok merak ediyorum CHP ile alakası olmayan Kuşadası Ticaret Odasından Temsil edilen Cem ARSLAN gibileri neden listeye alırlar...

Ayrıca bir dönem Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri arasından Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI'ya rağmen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU'nu ziyaret eden 4 Belediye Meclis üyesinden birisi de Cem ARSLAN değilmidir...

İşte dünkü "Kim Bu Behçet ALP" isimli yazımda yazdığım Kuşadası Belediye Meclisi içerisinde bulunan Özlem ÇERÇİOĞLU ekibinden bir tanesi de Cem ARSLAN'dır..

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi

           Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin2-025.jpg

Bu yazı toplam 2938 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim