• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Cengiz Altıntaş ve Danışmanı

11 Kasım 2011 Cuma 01:11

Değerli okurlarımız bugünkü yazımı Uğur Dersanelerinin Sahibi, Ak Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı, Ak Parti Aydın SKM Başkanı Cengiz Altıntaş ın Resmi olarak Danışmanı olmasada Gönül Bağı ile bağlı Mehmet Kılıç a ayırdım.

Cengiz Altıntaş ile tanışmadığım için kendisi hakkında edindiğim bilgiler genel itibariyle, basından veya çevremizdeki kanaat önderlerinden yada Kulislerden edindiğim kadardı.

Mehmet Kılıç İle Tanıştım

Değerli bir arkadaşım vasıtasıyla tesadüf sonucu tanıştığım Mehmet Kılıç tam bir Danışman ın gereklerini yerine getirerek kendisi hakkındaki bilgileri doğrulatmam için beni Cengiz Altıntaş ile görüştürme teklifinde bulundu. Bende memnuniyetle kabul ettim.

Bugün Öğleden sonra Aydın Uğur Dershanelerinde Cengiz Altıntaş ile randevulaştık ve görüşüp, tanışma fırsatı bulduk.

Cengiz Altıntaş ile Tanıştım

Görüşme esnasında Cengiz Altıntaş ile ilgili merak ettiğim birçok soruya cevap buldum. Misafirperverliğinden dolayı önce Fahri Danışman Mehmet Kılıç a sonra da Cengiz Altıntaş a teşekkürlerimi sunuyorum.

Danışman ın Görevi

Liderlerin Danışmanları halkın arasında olup, onlar hakkındaki önyargıları, yanlış bilgileri, bertaraf etmek için özellikle basın camiası veya kanaat önderi vasfındaki kişilerle Danışmanlığını yaptığı Liderleriyle biraraya getirip faydalı olmalıdırlar.

Cengiz Altıntaş ın Fahri Danışmanı Mehmet Kılıç çok iyi bir Ak Partili olmayabilir ama çok iyi bir Fahri Danışman bunu söylemeden geçemeyeceğim.

Danışman Erdal Savaş ve Danışman Mehmet Kılıç Farkı

Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç ın Resmi Danışmanı Erdal Savaş nasıl beni Ali Gültekin Kılınç tan soğuttuysa; Cengiz Altıntaş ın Fahri Danışmanı Mehmet Kılıç ta Cengiz Altıntaş ile beni önyargısız, net ve Sıcak bir iletişime soktu.

Önümüzdeki Günlerde Cengiz Altıntaş ı Yazacağım

Bugün görüştüğüm Cengiz Altıntaş ile ilgili önümüzdeki günlerde bir yazı yazmak ve edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmayı düşünüyorum ancak bugünkü yazımı Fahri Danışman Mehmet Kılıç a ayırdım.

www.aydinozel.com  Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 802 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim