• Aydın20 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Çerçioğlu Yapamıyorsan Ver Bakan Yapacak

09 Mart 2017 Perşembe 11:13

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydınspor Sevdalısı Nahit KALAK'ın Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ'a Atıl durumda bulunan Hüseyin Aksu Tesislerinin tekrar faaliyete geçmesini istemesini yazacağım.

Öncelikle şunu belirteyim atıl durumda bulunan Mimar Sinan Mahallesinde ki Hüseyin Aksu Tesisleri Aydın Büyükşehir Belediyesine ait bir mülk..

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU, Aydın Belediye Başkanı olduğu dönemde Aydın Belediyespor'un ismini Aydınspor 1923 yapacaklarını açıkladığı gün Aydında ki Gazeteciler ile birlikte Hüseyin Aksu Tesislerine bir gezi düzenlemişti.

Görüyorsunuz burası atıl durumda biz burayı yeniden Modern bir tesis yapacağız demişti. Hatta Hurda Tesisin içerisinde Fareler gezdiğini de görmüştük.

Aysınspor 1923 2010 Yılında Kurulduğuna göre 7 yıl geçmiş, Aydın Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olmuş ama hala tık yok...

O gün Basın Mensuplarına anlatılan Hüseyin Aksu Tesilerinin Amatör Sporlarına hizmet edileceğini her Spor Kulübünün birer Odası olacağı anlatılmıştı.

Hadi orasını Atıl durumda bıraktın, Aydında Aydınspor 1923 ya da Amatör Spor Kulüpleri için yaptığın tek bir yatırım var mıdır, benim bildiğim yok..

Özlem Hanım Siz kendinizi, Makamınızı, egolarınızı düşünebilirsiniz ama Aydında Aydın'ı düşünen, Aydınspor'u düşünen, Aydın Halkını düşünen insanlarda var..

İşte bir Aydınspor Sevdalısı Nahit KALAK, Hüseyin AKSU Tesislerini Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ'a anlattı yardım istedi ve Bakan KILIÇ'ta Belediye versin Söz veriyorum ben yapacağoım dedi..

Özlem Hanım, Ekibin yok, Projen yok, Kapasiten yok biliyorum ancak en azından siz Yapamıyorsanuz Bırakın Gençlik Spor Bakanlığı yapsın..

Çerçioğlu Yapamıyorsa Bakan Yapacak...

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi

           Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin2-070.jpg

nahit-kalak.jpg

Bu yazı toplam 1901 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim