• Aydın29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP İlçe Başkanı Soner KAPLAN : Kanuni Yollara Başvuracağız
26 Temmuz 2015 Pazar 08:44

CHP İlçe Başkanı Soner KAPLAN : Kanuni Yollara Başvuracağız

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Soner Kaplan son dönemde Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI ve Partisi hakkında ortaya atılan iddilarlar ilgili bir yazılı açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Soner Kaplan son dönemde Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI ve Partisi hakkında ortaya atılan iddilarlar ilgili bir yazılı açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Soner Kaplan yaptığı açıklamada;

SEVGİLİ KUŞADALILAR SAYGI DEĞER PARTİLİLERİM.
Son günlerde sosyal medya üzerinden bilinen kisiler tarafindan cumhuriyet halk partisi kuşadası bld başkanımız sn ÖZER KAYALI'ya karşı planlı ve maksatlı bir şekilde,karalama, ve itibarsızlaştırma kampanyası başlatıldığı görülmektedir. Bu karalama kampanyası öyle bir noktaya gelmistirki, gerek kuşadası kamouyu gerekse Cumhuriyet halk partisi kuşadası ilçe örgütü bu pervazsızlığa karşı , son derece rahatsız ve öfkelidir.Bu saldırılar her ne kadar ileriye yönelik siyasi çıkarlar uģruna yapıldığı bilinsede hiç bir zaman itibar görmeyecektir.Çünkü yapıcı ve yol gösterici her türlü eleştirilerden faydalanabileceğimiz noktaları irdeleyip gerekli özelestirilerimizide yapabildigimizide belirtmek isteriz.
Ancak son iki gündür EDEPSİZCE , ahlaksızca ve bel altı vuruşlara karşıda sabrımızı zorladıklarını bilmenizi isteriz.
Bizlerin sessizliği ve tepkisizliği bilinmelidirki, edebimizle duruşumuzdandır,saygımızdandır. Sonuçta kuşadası küçük bir şehir olmakla beraber,hemen hemen hepimiz bir birimizi çok iyi tanır , nasıl ve kimler için hizmet edildiğini tahmin edebiliriz. Sizlerinde Bu sayfalardaki yorum ve söylemlerinizi topluma örnek olacak şekilde yazmanızı öneririz.
Ayrıca bunca hakaret ve aşagılama kampanyasına destek veren, katkı sağlayan bazı partililerimizide daha dikkatli olmaları hususunda uyarmayı görev biliriz aksi halde parti kurallarının gereğinin yapılacak olmasıda kaçınılmaz bir durumdur.
Hal böyle iken bizlerin yapıcı ve yol gösterici yorumlara ve yazılara karşı bir sözümüz yoktur.Sadece maksadını aşan haksız ve ahlaksız eğilimlere karsi olan tepkimizdir.
Bundan böyle her ne sekilde olursa olsun her türlü iftira ve hakaretleriniz karsısında kanuni yollara başvuracağımız bilinmelidir dedi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1293 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim