• Aydın13 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Daha Şeffaf, Daha Çözüm Odaklı, Daha Çıkarsız

20 Temmuz 2012 Cuma 02:44

Aydın Özel Haber olarak misyonumuz gereği sorunlara çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bu süreçte her zaman ki gibi yazarlarımızın arkasında durarak, demokrasi eksenli çalışmalarımız devam edecek.

Değerli okurlarımız, öncelikle önümüzdeki günlerde Aydın Kadın Doğum Hastanesinin su basması ve 20 Trilyon zarar ettirlmesindeki sorumlular kimler, bunu çok merak ediyorum. Özellikle bürokrasideki ağam paşam anlayışı üzerinde durmayı düşünüyorum.

Aydının bu yaz kuraklarında Ramazan Orucunu tutacak olan tüm hemşehrilerimizin Oruçlarını Allah kabul etsin dileklerimi sunuyorum ve bu sıcaklarda, bu zorluklarda tutulan oruç un daha kıymetli olduğunu belirtmek istiyorum. Allah güç, kuvvet versin..

Aydın CHP nin Barkan Kalınomuz un İl Başkanlığından sonra bir sıçrama gerçekleştirdiğini düşünüyorum. Bunun ilk meyvesini de CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ın Parti Meclisi ne seçilmesinde görüyorum. Buradan Bülent Beyi kutluyor, Aydın ve Ülkemiz için başarılı işler yapmasını temenni ediyorum.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Cemaat arasındaki gerilimin bu ülkeye çok faydalı olduğunu düşünmüyorum, 2023 hedefi diyorsunuz, istikrar diyorsunuz, ama kişiye özel kanunlar, gizli kapaklı işler çeviriyorsunuz, böyle Dünya Devi olunmaz.. Şeffaf yönetim olmayan yerde başarı da olmaz, istikrar da olmaz..

www.aydinozel.com  Adnan AYTAŞKIN Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 686 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim