• Aydın14 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Doğum Günüm - SKYSİS Bilişim Büyüyor - Bir Projem Var

11 Şubat 2011 Cuma 19:19

Doğum Günüm

Değerli Okurlarımız 10 Şubat 2011 Perşembe yani dün benim doğum günümdü. 1980 yılında doğduğumu düşünürsek 31 seneyi doldurmuş bulunuyorum. Acısıyla tatlısıyla geçen 31 yıl.

Öncelikle beni bu günümde hatırlayarak yalnız bırakmayan dostlarıma Teşekkürlerimi sunuyorum. İncelik gösterdiler sağolsunlar.

Ancak Teşbih sanatı kullanarak ta bugün benim doğum günümdü diyorum. İyiliklere, Güzelliklere, Pozitif Yaşam adına yaptığımız tüm faaliyetler açısından gerçekten yeniden bir doğuş gerçekleştirmek istiyorum. Gerçi her yeni gün e başlangıç bir doğumdur aslında.

Sevdiklerimizle, Seveceklerimizle hep beraber Nice Güzel Yıllara İnşallah..

SKYSİS Bilişim Büyüyor

Değerli Dostum Serhan Küllüoğlu SKYSİS Bilişim firmasıyla Aydında sektöründeki en kurumsal firma olmayı başarmıştı. Şimdi ise işlerini daha da büyüterek çok daha aktif hizmet etmenin derdinde. Aydın a sığmayan SKYSİS artık öncelikle bölgesel sonrada ulusal manada Ülkemize hizmet etmeyi hedefliyor.

SKYSİS Bilişim Genel Müdürü Değerli Dostum Serhan a yeni Şirketinde Başarılarının devamını diliyorum.

Bir Projem Var

Yıllar Yılı kovalarken sistemli çalışma üzerine proje geliştiren benim, yeni bir projem daha var. Önümüzdeki dönemde adını Düğmeye Basmak olarak koyduğum projem hakkında geniş bilgiler vereceğim. Bu Proje hayata geçtiği zaman otomatik olarak Oto Kontrol sistemide hayata geçmiş olacaktır. Aydınımıza ve Aydın Özel Haber Ailesine Hayırlı olsun.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 726 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim