• Aydın19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DSP'li Kamil SÜREN : Önder AKSAKAL'ın Arkasındayız
03 Ocak 2017 Salı 00:16

DSP'li Kamil SÜREN : Önder AKSAKAL'ın Arkasındayız

Demokratik Sol Parti ( DSP ) Efeler İlçe Başkanı ve Üst Kurul Delegesi Kamil SÜREN, önemli açıklamalarda bulundu.

Demokratik Sol Parti ( DSP ) Efeler İlçe Başkanı ve Üst Kurul Delegesi Kamil SÜREN, önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Kamil SÜREN, şunları söyledi..

DEMOKRATİK SOL PARTİ AYDIN İLİ,  İLÇE BAŞKANLARI VE KURULTAY DELEGELERİNCE KAMU OYUNA DUYURULUR !!!!!

HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ 27 KASIM 2016 PAZAR GÜNÜ ANKARA AHMET TANER KIŞLALI KAPALI SPOR SALONUNDA DEMOKRATİK SOL PARTİ OLARAK YAPTIĞIMIZ 10 NCU BARIŞ VE ÖZGÜRLÜK KURULTAYIMIZI HALKIMIZIN COŞKULU KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK. KURULTAYDA PARTİMİZİN TABANINDAN YETİŞMİŞ, DAHA ÖNCE AYDIN İL BAŞKANLIĞI YAPMIŞ, AYDINIMIZIN DEĞERLERİNDEN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ÖNDER AKSAKAL’IN TEK ADAY OLARAK KATILDIĞI SEÇİMLER SONUCU TEKRAR GENEL BAŞKAN OLARAK SEÇİLMİŞ VE GÜVEN TAZELEMİŞTİR. KURULTAY DELEGELERİ VE İLÇE BAŞKANLARI OLARAK, HALEN İL BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPAN SAYIN MEHMET IŞIK’IN KONGRE SONRASI KİŞİSEL KARARLARIYLA YAPTIĞI  BASIN AÇIKLAMA VE KARARLARINA  KATILMIYORUZ. KURULTAY ÖNCESİ GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ÖNDER AKSAKAL’ I DESTEKLEYEN VE TÜM KARARLARINDA YANINDA OLDUĞUNU BEYAN EDEN İL BAŞKANI SAYIN MEHMET IŞIK, KONGREDE PARTİ MECLİSİNE SEÇİLMEMESİ ÜZERİNE KİŞİSEL EGOLARININ ESİRİ OLARAK GENEL BAŞKANIMIZ ÖNDER AKSAKAL’I HEDEF ALAN AÇIKLAMALARI VE PARTİYİ OLAĞAN ÜSTÜ KONGREYE TAŞIMAK İÇİN ÇAĞRILARINA KATILMIYORUZ.

BİZLER HİÇBİR ZAMAN KİŞİLERİN ARKASINDA DEĞİL, ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ IŞIĞINDA, PARTİMİZİN KURUCUSU VE HER ZAMAN RAHMETLE ANDIĞIMIZ BÜLENT ECEVİT’İN DÜRÜST ÇİZGİSİNDE PARTİMİZİN BİZLERE VERDİĞİ GÖREVLERİMİZİN BAŞINDA SEÇTİĞİMİZ GENEL BAŞKANIMIZIN ARKASINDAYIZ. SAYIN İL BAŞKANI MEHMET IŞIK’IN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINDA SÖZ ETTİĞİ GENEL BAŞKANIMIZIN AK PARTİLİ BELEDİYELERDEN ARAÇ İSTEDİĞİ VE BU İSTEKLERE CEVAP ALAMADIĞI ASILSIZDIR. İŞİN ASLI İL BAŞKANI KENDİ İNSİYATİFİ İLE BAZI BELEDİYELERDEN (AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLIKLARI DAHİL )ARAÇ İSTEĞİNDE BULUNMUŞ, OLUMSUZ CEVAP ALMIŞTIR. BU OLUMSUZ İSTEĞİ GERİ ÇEVİRME EYLEMİ PARTİYLE İLGİLİ DEĞİL, BİLAKİS SAYIN İL BAŞKANI MEHMET IŞIK’IN KİŞİSEL OLUMSUZLUĞUNDAN ÖTE BİR DURUM DEĞİLDİR. DEMOKRATİK SOL PARTİ KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE KADAR HALKIMIZ VE DİĞER TÜM PARTİLERİMİZİN NAZARINDA SAYGINLIĞINI VE DÜRÜSTLÜĞÜNÜ KORUMUŞ BİR PARTİDİR. PARTİMİZİ VE GENEL BAŞKANIMIZI CEPHE ALAN OLUMSUZ ELEŞTİRİLERİN ODAĞI KİŞİLERİ KINIYORUZ. BİZ İLÇE BAŞKANLARI VE KURULTAY DELEGELERİ OLARAK DEMOKRATİK SOL PARTİNİN LAYIK OLDUĞU YERE ULAŞMASI VE BAŞARILI OLMASI İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ, PARTİMİZİN VE GENEL BAŞKANIMIZIN YANINDA GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ. TÜM PARTİ YÖNETİCİLERİ, GENEL BAŞKANINDAN İL BAŞKANINA, İLÇE BAŞKANINA HERKES GELİP GEÇİCİDİR. KÖTÜ VE OLUMSUZ ELEŞTİRİLER KİŞİLERE DEĞİL, PARTİMİZE ZARAR VERMEKTEDİR. PARTİYE ZARAR VEREN HER KİM OLURSA OLSUN GEREĞİNİN YAPILMASI TÜZÜK GEREĞİDİR VE MUTLAKA GEREĞİ YAPILACAKTIR. SONUÇ OLARAK HALKIMIZIN TAKDİR VE GÜVENİNİ KAZANMIŞ, DEMOKRATİK SOL PARTİMİZ; ESNAFIMIZ, ÇİFTÇİMİZ, EMEKLİMİZ, MEMURUMUZ VE TÜM HALKIMIZIN SOSYAL HAKLARININ KAZANILMASI İÇİN ÜZERİNE DÜŞEN SİYASAL GÖREVİNİ YAPMAK ÜZERE GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN ÖNDER AKSAKAL İLE YOLUNA DEVAM EDECEKTİR.

YENİ YILIN İLK SAATLERİNDE EĞLENCE MERKEZİNE YAPILAN MENFUR SALDIRISI SONRASI 39  KİŞİNİN ŞEHİT OLDUĞUNU ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİK. BU VE BENZER SALDIRILAR  BİRLİĞİMİZE KARDEŞLİĞİMİZE YAPILAN SALDIRILARDIR.  MİLLİ BİRLİK VE DAYANIŞMA BAĞLARINI DAHA DA SAĞLAMLAŞTIRARAK BUGÜNLERİ AŞMAK, BU ZULMETİ YENMEK ZORUNDA OLDUĞUMUZ İYİ BİLİNMELİDİR. TERÖR  SALDIRILARININ ARKASINDA OLANLAR ŞUNU İYİ BİLSİNLER  BU SALDIRILAR BİZİ BÖLEMEZ,  YILDIRAMAZ.  KORKMUYORUZ...

SAYGILARIMIZLA

Kamil Süren

(Üst Kurul Delegesi)

Efeler İlçe Başkanı

gazeteciler-cemiyeti-ziyareti.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1945 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim