• Aydın13 °C

Kürşat KARACABEY / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kürşat KARACABEY / Köşe Yazarı

ENTRİKA , İTİBARSIZLAŞTIRMA VE AHLAKSIZLIK ÜZERİNE...

08 Aralık 2019 Pazar 17:28
Yüce Allah, “Ben seni güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderdim” diye buyurdu Resulullah’a!..
DÜZENBAZLIK NEREYE KADAR?
Ancak günümüzde; ahlaklı görünümlü edepsizlerin, yaşadığı ve ait olduğu toplumun değerlerini taşıyamayan zamane düzenbazlarının, hayatı anlık ve çıkarları doğrultusunda yaşayan günübirlik kazan(ç) bezirgânlarının, küçükken başına kötü bir şey geldiği için kendi bireysel tarihlerinin karanlığından çıkmayan hastalıklı adamcıkların şerri ile sık sık karşılaşır oldu.
ŞEREF YOKSUNLUĞU BAŞKA BİR ŞEY
Bu şeref yoksunu, değersiz, pespaye, itibar suikastçiliğini meslek edinen, yalancı, şirret, çamur atmayı mottosu haline getiren, sünepe ve silik kişilikler; hastalıklı ve psikopat oldukları için hırsları için her pisliğin içinde, her efendin kapısında önlerine atılan kemik kadar havlamak gibi kutsal (!) bir işi ifa etmekten de zevk alırlar.
BATAKLIK YARATIKLARIDIR BUNLAR 
Bataklık yaratıkları vardır böyle. Amorfturlar, bataklıktan beslenmekten bünyelerinde bataklığın her zerresini barındırırlar. Zehirli ve çirkindirler. Dipte yatar, çamura yarı gömülü bekler beklerler. Metabolizmasını yarıya indirir ölü sanarsın. Sadece beklerler... Bataklığın kenarına irice bir av yaklaşınca kendi zamanının geldiğini anlar birden hareketlenirler. Kendi bataklığı daha da bulandırarak her şeyi birbirine katarak yukarı çıkar, saldırır ve o batakhanenin en eski yaratığı olduğunu hatırlatırlar...
KENDİ GEÇMİŞLERİ İLE YÜZLEŞEMEZLER 
İşte dediğim gibi, kendi geçmişlerinde ki ahlaksızlığı ve yargılandıkları dosyaları yok sayarak insanlara iftiralarda bulunanlar, İnsanların özel hayatlarına dair gizli kalması gereken bilgilerini sızdıran, bataklık canavarı gibi ölü numarası yaparak bekleyen bu çapsızlaradır sözlerim. 
HAŞHAŞİLERLE HAYATIMIN HER DÖNEMİNDE SAVAŞTIM
Hayatımızın her döneminde  Devleti Ebed, müddet kutsal bildik. Yıllarca devletin ve toplumun bekası için fedakarca görev yapan polis babamın vasiyeti idi :Kul hakkından, haramdan uzak durmak ve devletin kutsaliyeti noktasında çalıştık baba vasiyeti üzerine Bizi en çok mutlu eden kavram çalışmak ve üretmek oldu. Maalesef ülkemizde liyakatin ve üretmenin karşılığı düşman edinmek olduğu için herkes gibi bizimde sevmeyenimiz çok oldu. Ama yılmadık çünkü hayatında dedikodu ve fitne çıkarmaktan başka iş yapmamış kişilere verilecek en büyük cevap bu idi.
AMORF KRİPTOLARI UNUTMUYORUM 
Haşhaşiler ile de onların bataklıkta ölü numarası yaparak bekleyen amorf kriptolarına da insan müsveddelerine da karşı duruşumuz, savaşımız da vatanseverliğimizi; yerli ve milli yanlarımızı; kirli ve hileli yanları ile sınamak istemelerinden kaynaklanmaktadır. Mesnetsiz, kirli, iftiraya dayalı, ahlaksız, seviyesiz, seciyesiz iddialarının hesabını mutlaka vereceklerini unutarak hırlayanlara bunu en sert şekilde göstereceğimizi tüm bu olup biten soytarı tiyatrosunu izleyenlerin bilmesini özellikle istiyorum.
O YILLARDA BİAT EDENLER ŞİMDİ NEREDE?
2010 yılından itibaren insanlar o ihanet şebekesine övgü yağdırırken makam ve mevki peşinde biatlarını bildirirken, bunu gördüğümüz için  Her türlü entrikalarına ve tuzaklarına  maruz kaldık. Anamızın ve Aksakallı’ların duası ile yolumuza devam ettik. Yeri geldi telefonlarımız dinlendi, etiketlenmeye çalışıldık illegal kişiler ile olaylara bir yerlere entegre etmeye çalıştılar, yeri geldi çalışmalarımıza özel hayatımıza hayasızca saldırmaktan geri durmadılar. 
Allah’a çok şükür dualar bir zırh gibi korudu, atılan iftiralara karşı  tertemiz kalmayı başardık. Kendilerini çok iyi kamufle ettiler herkesten çok ahlaklı, evliya-enbiyalardan daha daha iyi müslüman, gaza yolundakilerden milliyetçi oldular. Hiç uyumadılar ve boş durmadılar yeni kimlikleri ile kaldıkları yerden fitne çıkarmak için insanların çöplüklerini karıştırmaya devam ettiler uyuz itler gibi.
Bu çöplüklerden buldukları çöpleri, iftiraları yeniymiş gibi servis ettiler itibarsızlaştırma adına FETÖ taktikleri ile. Ama sanmasınlar ki bu karşılıksız ve yanıtsız kalacak.
Ağbiyi, kardeşe, Kardeşi kardeşe kırdırmakta, akla fitne sokmakta çok profesyoneldeydiler aynı zamanda. Ama o fitne dönecek yine onları sokacak. 
OLSA OLSA ŞEREF MADALYAMIZ OLUR
Allah’a şükürler olsun yolumuza devam ettik her türlü iftira ya ve saldırıya rağmen. 
Bu  cemaatin iftiraları ve entrikaları bizim Şeref madalyamız oldu...
Yola çıktığımız ağbi dediğimiz devletimizin yanında duran hiç kimseyi satmadık, satanında Allah’a havale ettik. Çünkü kimse yaşattığını yaşamadan gitmeyeceğini inancımız tamdı. 
Dostluk tan yüce makam yoktu bizim gönlümüzde...
Biz gülerek izledik oynanan tiyatroyu kendilerine yapılanları unutup aynı taktik ile yapılan saldırıları. İki yanlış hiç bir zaman bir doğru etmedi.  Bu yapılanları; biliyorduk ki mahkeme kadıya mülk değildi. 
Sevgi ve hoşgörü varken rüzgar ekenlerin ,fırtına biçeceğine inancımız tamdı...
Sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz, inancı ile huzur ve sevgi umduk.
“Bizim yüzümüz her zaman temiz ve pak idi ve daima temiz ve pak kalacaktır.....
Yüzü çirkin vicdanı çirkinliklerle dolu olanlar bizim vatansevercesine vicdanlıca ve namusluca hareketlerimizi küçük ve çirkin ihtirasları yüzünden, çirkin göstermeye kalkışan zavallılardır.....'' Mustafa Kemal Atatürk(Nutuk)
Bu yazı toplam 63336 defa okunmuştur.
YORUMLAR
Yanınızdayız
Atilla Korkmaz
Sayın hocam yazınızı okuduktan sizi tanımadığım için akademisyen kimliğin ve insani yönünüz ile çok güzel işler yaptığınıza şahit oldum.
Ülkemiz maalesef atanan idarecilerin liyakatsızlığı nedeni ile ciddi sıkıntılar yaşamakta. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi de özellikle üniversitelerde ki bu gidişe dur diyeceğini umuyorum.
Güneş balçıkla sıvanmaz,ADÜ de kısa sürede yaptıklarınız ortada. Orada bir FİTNE çetesi var ki Rektör de o çetenin ağına düştü.
Başarılar diliyorum.
20 Ocak 2020 Pazartesi 21:59
5.24.105.179
kınama
Dursun GÜLER
Ülkesini ve milletini çok seven, canını feda etmekten dahi çekinmeyecek ve öncelikli amacı ve gayesi dinine, değerlerine, ülkesine ve milletine hizmet olan genç ve çalışkan bir bilim insanına karşı yapılan gerçek dışı ve haksız ithamları kabul etmiyor, yapanları da kınıyorum.
23 Aralık 2019 Pazartesi 11:41
193.255.105.95
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim