• Aydın29 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Fatih ATAY'dan KILIÇDAROĞLU'na Komplo

18 Mart 2020 Çarşamba 20:00

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY ile ilgili yazmaya devam ediyorum.

CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'nun Yeğeni Fatih KILIÇDAROĞLU önce Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğüne Sözleşmeli Memur olarak alındı.

Sonrasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU ile anlaşamayan ve zor günler geçiren Fatih KILIÇDAROĞLU Aydın BŞB ASKİ Daire Başkanlığındaki görevinden istifa etti.

Sonrasında Aydın BŞB Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU İle arası bozulan dönemin Efeler Belediye Başkanı Mesut ÖZAKÇAN, Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU'na yakın olabilmek için Fatih KILIÇDAROĞLU'nu Efeler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne Sözleşmeli Memur olarak aldı.

Ayrıca Fatih KILIÇDAROĞLU'nun Eşide Efeler Belediyesinde çalışmaktadır.

Adnan Menderes Mahallesinde bulunan Efeler Belediyesi Yaşam Merkezinde görev yapan Fatih KILIÇDAROĞLU Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY tarafından komploya mı maruz kaldı?

Efeler Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP Adayı Fatih ATAY'ın seçim çalışmalarında görünerekde destek veren Fatih KILIÇDAROĞLU'nun işleri bir türlü iyiye gitmedi?

Efeler Belediye Başkanı Fatih ATAY'ın Oğlu Eymen ATAY ve Şöförü, Norveç'ten getirdiği 2 Ressam ile önemli bir anlaşma yapmasının ardından Ressamlardan görevlerine devam etmeleri için İftira atmalarını istedi mi?

Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY,

1 Milyon Dolarlık Tablo'dan haksız Kazanç iddialarını açıklar mısınız?

Sponsorlardan gelen 3 Milyon TL'lik Paranın nereye gittiğini açıklar mısınız?

Seni bir kalemde satan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU'na yaranabilmek için CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'nun Yeğenine Komplo yapmak da neyin nesi?

Şuanda ÇERÇİOĞLU ile yaptığınız kavga sonrasında en çok güvenmeniz gereken Fatih KILIÇDAROĞLU'nu Tepecik Şantiyesine sürdünüz mü?

Fatih Bey, yok siz güvenmezsiniz çünki siz paylaşmayı sevmiyorsunuz?

Paylaşmayı sevmediğinizden koskoca Efeler Belediyesini kimseye güvenmeden yetki vermeden akrabalarınızla yönetiyorsunuz değil mi?

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-yazdi-051-040.jpgfatih-atay---efeler-belediye-baskani-007.jpg

Bu yazı toplam 1799 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim