• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Fatih ATAY'ın Basiretsiz Basıncısı Sedat GÜRBÜZ

26 Mart 2020 Perşembe 20:00

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY ile ilgili yazmaya devam ediyorum.

Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY göreve gelir gelmez Mesut ÖZAKCAN'ın göreve getirdiği ve Pişman olup görevden aldığı Ahmet VARLIK'ı Basın Müdürü yaptı. 

Baktı ki göreve getirdiği Psikolojik Danışman Ahmet VARLIK Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY'ın Psikolosini bozunca görevden alındı.

Ardından Efeler Belediyesi Basın Müdürü olarak Öğretmen Hüseyin ASAR Hocamızı göreve getirdi. Hüseyin ASAR baktı ki Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY çalışılacak birisi değil 10 gün sonra istifa etti.

Mehmet Fatih ATAY, Sonra güvenecek kimseyi bulamadı dışarıdan her girdiği işi eline yüzüne bulaştıran Sedat GÜRBÜZ'ü İşçi statüsünde işe alarak Basın'ın başına getirdi.

Fatih ATAY, Sedat GÜRBÜZ'ün imza yetkisi olmadığı için İnsan Kaynakları Müdürü'nü Vekaleten Basın Müdürü gösterdi.

Şunana kadar Provakatör tarzıyla tanınan Sedat GÜRBÜZ, Basın'ın başına geçince haddini aştı ve Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY'ı birçok basın Mensubuna düşman etti.

Önceki dönem CHP Aydın Milletvekilimiz Metin Lütfi BAYDAR'ın da danışmanlığını yapan Sedat GÜRBÜZ, o işide eline yüzüne bulaştırmıştı. Bunu Milletvekilinin Basın ile olan İlişkilerinin olmamasından da anlayabiliriz.

Efeler Belediyesi Basını Sokaktan birisini alıp gelip yetkilendirilecek kadar Basiretsiz bir kurum değildir.

Efeler Belediyesi Basın Müdürlüğünde çok değerli bu işi yapabilecek birçok kişi varken işten anlamayan Sedat GÜRBÜZ'ün başa getirilmesi Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY'ın da zihniyetini ortaya koydu.

Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY'ın en büyük hatasıda Siyasi Parti ayrımı yapmaksızın Profosyonel iş yapan Aydın Valiliği Basın Müdürlüğü yapmış, Efeler Belediyesi eski Basın Müdürü Şükrü SÖYLEVCİ'yi görevden alması oldu.

Ayrıca Aydında Sektörün yaşadığı sıkıntılardan kaynaklı işsiz kalan birçok Gazeteci varken yada Aydın Basın Camiasında birçok Duayen Gazeteci varken basiretsiz, her yaptığı işi eline yüzüne bulaştıran Basın sorumluluğunu Sedat GÜRBÜZ'e vermesi Fatih ATAY'ında basından birşey anlamadığı ortaya çıktı.

Basın Sorumlusu demek hangi görüşten olursa olsun herkes ile barışık, insan ilişkileri iyi olan birisi demektir.

Sedat GÜRBÜZ oradayken Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY'ın burnu sorundan kurtulmaz.

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-yazdi-051-050.jpgfatih-atay---efeler-belediye-baskani-015.jpg

Bu yazı toplam 2600 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim