• Aydın25 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Fatih ATAY’ın Ücretsiz Pazar Servisi Aracı

15 Ağustos 2019 Perşembe 08:12

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Efeler Belediye Başkanı Mehmet FATİH ATAY tarafından hizmete açılan Kapalı Pazar yerlerine Ücretsiz Servis Aracı Kaldırma projesinden bahsedeceğim.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Aydın Merkez Efeler İlçesi Yedieylül Mahallesi Muhtar Adayı olmuştum.

En çok sorulan sorulardan biriside daha önce Mahallemizde bulunan ancak Fatih Kapalı Pazaryerine taşınan Cuma Pazarı oldu.

Ben halkımıza Cuma Pazarını Mahallemize getirecek bir yer olmadığını daha önce Mahallemizde iken insanların evlerinin önlerine Pazar kurulduğunu birisinin hastası olsa Ambulans, yangın çıksa İtfaiye giremeyeceğini söyleyerek Cuma Pazarı Fatih Kapalı Pazaryerinde kalmalı diyerek popülist davranmadan halkımıza dürüstçe cevap vermiştim.

Tabi Yaşlısı var, Engellisi var hizmet etmek için çabalayacağımız insanımız var, ben Pazaryeri Probleminin Efeler Belediyesi ile anlaşıp Ücretsiz Pazar Servis Aracı ayarlayabileceğimi söylemiştim.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY’da bu kapsamda Projeleri arasında bulundurduğu Kapalı Pazaryeri ücretsiz araç servisi Projesini hayata geçirdi.

Halkın arasında yaşayan Gazeteci – Siyasetçi bir Vatandaş olarak ben Muhtar olamasam da Efeler Belediye Başkanım Fatih ATAY’a bu güzel projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ve tebrik ediyorum.

Bizim halkımız imkan bulduğu zaman Devletimizin imkanlarını zaten çok talep etmez, bu konunun fazlaca gündeme gelmesinin sebebi Yedieylül Mahallesinden geçen hiçbir Minibüsün Fatih Kapalı Pazaryerine ulaşmamasıdır.

Her ne kadar Başkanımız Fatih ATAY, Ücretsiz Servis Aracı hizmeti verse de ihtiyaç sahibi olmayan toplu taşıma kullanmayı seven halkımız içinde Yedieylül Mahallesi ile Fatih Kapalı Pazaryeri arasından bir minibüs hattının faaliyete geçmesinin Şehiriçi Minibüs Kooperatifi Başkanı Okan YALÇIN Başkanımız ile görüşülerek düzenlenmesi halkımızı daha da mutlu edecektir.

Efeler Belediye Başkanı  Mehmet FATİH ATAY’a bu güzel projeden dolayı teşekkür ederek, başarılarının devamını getirmesini temenni ediyorum.

Adnan AYTAŞKIN – AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  - Yedieylül Mahallesi Muhtar Adayı

imf_5541-001.jpg

Bu yazı toplam 546 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim