• Aydın17 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Geçmiş Olsun Süleyman Gündeay

31 Mayıs 2011 Salı 22:09

Değerli Okurlarımız bugünkü yazımı 24 Mayıs tarihinde kaza geçiren ve şuan Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde Ortepedi Servisinde tedavisi devam eden Aydın Çevre ve Orman İl Müdürü Sayın Süleyman Gündeay hakkında yazacağım.

İl Çevre ve Orman Müdürü V. Süleyman GÜNDEAY, Dilek Yarımadası ve Büyük Menderes Deltası Milli Parkı’nda alageyiklerle ilgili olarak belirlenen yaşam alanında incelemelerde bulunmak amacıyla gittiğinde kaza geçirdi.

Sevgili okurlarımız Çevre ve Orman İl Müdürü Süleyman Gündeay yaklaşık olarak 8 aydır Müdürlük vazifesini yürütüyor, bu kısa süre içerisnde Aydına kendi bölümünde dinamizm getirdi.

Çözüm odaklı, sorunlara el atan bir anlayışla çalıştı. Aydın Çevre ve Orman İl Müdürlüğünün çehresi değişti, daha saygın ve daha etkin bir kurum hale geldi.

Yine iş başındayken Bakanlığın göndermiş olduğu Alageyiğin kaybolması sonucu işi yerinde takip ederken, Milli Park ta kaza geçirdi.

Şunu demeye çalışıyorum, Süleyman Gündeay Kordon da gezerken kaza geçirmedi.

Kendisinin ne kadar çalışkan, dürüst, pozitif bir insan olduğunu yakınen biliyorum.

Bugün Ziyaret ettiğim, sohbet ettiğim ve iyi olduğunu gördüğüm Aydın Çevre ve Orman İl Müdürü Süleyman Gündeay a Acil Şifalar diliyorum.

Geçmiş Olsun Süleyman Abi..

www.aydinozel.com    Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 1393 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim