• Aydın26 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Hakkı Celal Keleşoğlu Gerçek Aydınlı

03 Aralık 2010 Cuma 20:23

Değerli Okuyucularımız bugünkü yazımı Manisa Kula lı ama Eşi Aydın Çine li Eniştemiz Hakkı Celal Keleşoğlu na Ayırdım.

Hakkı Celal Keleşoğlu yaptığı yardımlarla biz basın mensuplarınca manşetlerden indirilmeyen çok saygıdeğer, Hayırsever İşadamımızdır. Daha geçen gün Aydına gelerek Sakatlar Derneğine, Kuran Kursuna ve ADÜ Köşk Meslek Yüksekokulu inşaatı için toplam 750.000 TL Civarında yardımda bulundu. Daha öncede Aydınspor başta olmak üzere birçok kuruma yardımlarda bulunmuştu.

Bölgemizin en Hayırsever İşadamlarından olan Hakkı Celal Keleşoğlu birçok Aydınlıdan daha çok Aydınlıdır. Benim felsefeme göre Ülkesini en çok seven kişi Ülkesine en çok faydalı olan kişidir. Aydına yaptığı yardımlarla faydalı olan İşadamı Sayın Hakkı Celal Keleşoğlu da bir çok Aydınlı dan daha çok Aydınlıdır.

Özellikle engelli vatandaşlarımıza yapılan yardım başta olmak üzere manevi yönü çok büyük yardımlar yapan İşadamı Hakkı Celal Keleşoğlu her yaştan her düşünceden Aydın Sevdalısı vatandaşlarımızın duaları almaktadır.

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş da hizmetleriyle birçok Aydınlıdan daha çok Aydınlıdır. Yuvarlama cümleler kurmadan doğru, açık ve net bir şekilde dur durak vermeden enerjisini Aydın için harcamaktadır.

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş ayrıca Hakkı Celal Keleşoğlu gibi yardımsever işadamlarının Aydınımıza yaptığı bağışlarada vesile olduğu için Aydınlı vatandaşlarımızın samimi dualarını almaktadır.

Aydın eski bürokratik işlemlerle sıkıştırılmış ekonomik basiretsizliğini her geçen gün üzerinden atmaktadır. Aydın Şehri çok güzel ve özel bir yerdir. Aydın ve Aydınlının gelişimine destek olan herkes manevi olarak Aydınlıdır.

Değerli Okuyucularımız kendisini Aydınlı olarak hissetiğine inandığım Hakkı Celal Keleşoğlu na yaptığı yardımlardan dolayı Teşekkür ediyor, Aydınlı Hemşehrilerinin de onu çok sevdiklerini belirtmek istiyorum.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın

Bu yazı toplam 893 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim