• Aydın33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HALKIN BAŞKANI SORUNLARLA BİRE BİR İLGİLENİYOR
01 Eylül 2020 Salı 17:38

HALKIN BAŞKANI SORUNLARLA BİRE BİR İLGİLENİYOR

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçe genelinde yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için gerçekleştirdiği alan gezilerine devam ediyor.

“BAŞLATTIĞIMIZ DEĞİŞİM RÜZGARI GÜÇ BİRLİĞİ İLE DEVAM EDECEK”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçe genelinde yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için gerçekleştirdiği alan gezilerine devam ediyor.

Son olarak Kuşadası merkezini dolaşan Başkan Ömer Günel 1,5 sene içerisinde çok ciddi işlere imza attıklarını belirterek, yaşanan küçük sıkıntıların en yakın zamanda giderileceğini söyledi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'e alan gezisinde; CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Hayati Atlı, Belediye Başkan Yardımcıları Seyfi Seyhan Suvari, Özgür Batçıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile birim müdürleri eşlik etti. Başkan Ömer Günel, ilçe merkezinde yaşanan alt ve üst yapı problemlerinin giderilmesi için başkan yardımcıları ve birim müdürlerine talimat verdi. Kent merkezinde yaşanan sorunları büyük ölçüde çözdüklerini dile getiren Başkan Ömer Günel, çalışmalara aralıksız devam edeceklerini belirtti.

“SIFIR İŞGALİYEDEN ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”

Geçtiğimiz sene hayata geçirdikleri “Sıfır İşgaliye” uygulamasından asla taviz vermeyeceklerini belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “Sıfır İşgaliye Uygulaması’nın faydalarını tüm esnafımız gördü. Proje sayesinde hem esnafımız, hem vatandaşlarımız hem de kentimizi ziyaret eden misafirlerimiz rahat bir nefes aldı. Kuralları ihlal eden birkaç esnaf olduğunu biliyorum. Uygulamadan kesinlikle geri adım atmayacağız" dedi.

“TRAFİK SAKİNEŞTİRME PROJESİ KENTİ GÜZELLEŞTİRDİ”

Geçtiğimiz mart ayında hayata geçen “Trafik Sakinleştirme” projesi sayesinde Kuşadası'na  bir düzen geldiğinin altını çizen Başkan Ömer Günel, “Trafik Sakinleştirme Projesi ile ilgili şikayetlerinizi birebir inceliyorum. Fakat projede bir hata yok. Kurallara uymayan insan çok. Projeyle ilgili 2 etaptan oluşan bir çalışmamız daha var. Tamamen bittiğinde herkes memnun kalacak. Herkes projeye alışacak” diye konuştu.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE UYUM KAZANDIRIYOR”

Kuşadası'nda gerçekleştirdikleri tüm alt ve üst yapı ile çevre düzenleme çalışmalarını Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaptıklarını vurgulayan Başkan Ömer Günel sözlerini şöyle tamamladı: “Bir buçuk sene içerisinde kentimiz de ciddi çalışmalar yürüttük. Bu çalışmalarımızın çoğunu Aydın Büyükşehir Belediyemizle birlikte gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyesi ile uyum kentimize kazandırdı. Başlattığımız değişim rüzgarı güç birliğiyle devam edecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederim”.

img-20200901-wa0031.jpg

Bu haber toplam 6821 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim