• Aydın25 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Hasan Muti Milletvekili Adayı Olacak mı?

06 Aralık 2010 Pazartesi 20:28

Değerli Okuyucularımız Genel Seçimler üzerine düşünmeye devam ediyoruz. Bugün MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti nin Milletvekili adayı olup olmayacağı üzerine düşüneceğim.

MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti ile bir Röportaj yapma imkanım oldu ve kendisinin düzgün karekterli, dürüst, açık sözlü, iyi niyetli, ülkesini çok seven, uzlaşmacı ve fedakar bir Başkan olduğunu biliyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi nin ( MHP ) Ülke Geneline bakıldığı zaman en güçlü Teşkilatlarından birisi Aydındadır. Bunda Aydın İl Başkanı Hasan Muti ve ekibinin büyük payı olduğunu düşünüyorum. Bence kendisini ülke hizmetine adamış MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti hizmetlerine Milletvekili olarak devam etmelidir.

Milliyetçi Hareket Partisi geçtiğimiz dönemlerde tabandan yetişmeyen adaylar deneyerek oy kaybetmiştir. Geçtiğimiz yazılarımdan birinde aday kalitesine göre MHP nin Aydından birinci Parti olup 3 Milletvekili çıkarabileceğini yazmıştım. O Yazımı Okumak İçin Aşağıdaki Linke Tıklaınız.

http://www.aydinozel.com/haberdetay/9781-2011-Genel-Secimlerinde-Siyasi-Partilerin-Aydin-ve-Turkiyedeki-Oylari-Nasil-Olacak.html

MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti Milletvekili adayı olursa dışardan transfer edilen teşkilatın içine sindiremediği adaylara gerek kalmayacaktır. Ayrıca Teşkilatın içinden hatta başından bir aday için ülkücüler gece gündüz çalışarak Aydında MHP yi hem 1. Parti yapacaklar hemde 3 Milletvekili çıkaracaklardır.

Yazımın başındada belirttiğim gibi MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti fedakar bir Başkan makam mansıp düşüncesi olduğunu zannetmiyor ve aday olmayı düşündüğünü de sanmıyorum. Ancak MHP tabanı Başkanlarını ikna etmeli ve hizmetlerini Aydın Milletvekili olarak sürdürmesine Destek olmalıdırlar.

Hoşçakalın..

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın

Bu yazı toplam 753 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim