• Aydın29 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Hüseyin YILDIZ'dan Cevap

22 Aralık 2016 Perşembe 23:24

Değerli Okurlarımız bugünkü yazımda dünkü Hüseyin YILDIZ Tunceli'li isimli Köşe Yazıma Cevap yazan CHP Aydın Miletvekili Hüseyin YILDIZ'ın verdiği cevabı yayınlayacağım.

Dünkü Köşe Yazımı Okumak İçin TIKLAYINIZ..

Sayın Milletvekili Hüseyin YILDIZ'ın Cevabı..

Sayın Adnan Bey ilk önce mecliste yaptığım çalışmaları araştıracaksınız sonra da bu yazıyı yazacaksınız. Seçildiğimden beri Aydın Milletvekili olarak mecliste en çok Aydının sorunlarını gündeme getiren milletvekiliyim. Jeotermal, otoyol, havaalanı, turizm, menderes, işsizlik, pamuk üretimi, zeytin üretim,incir sorunlarını gündeme getiren benim. Mecliste önergelerimle ve konuşmalarımla aydının bütün sorunlarını gündeme getiren milletvekiliyim. Senin bilmediğin tek şey var 14 yıldan beri bu ülkeyi Akp yönetiyor. İkincisi Paşa Yaylası Otelinden bahsediyorsun o oteli Aydın Spor kiralamıştı 4 yıl boyunda kiralarını ödememişlerdi benden rica ettiler ben otelin geçmiş borçlarını ve 4 yıllık kiralarını ödedim artı 30 bin TL de cebimden para verip tadilat yaptım. Ama maalesef o ara Akp Büyükşehir yasasını çıkardı Valilikte oraya bir sürü masraf etmemize rağmen elimizden alarak Aydına ait olan bir yeri Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne bedelsiz verdi. Bize de hiç bir ödeme yapılmadı. Şimdi size söylüyorum araştırmadan bir insan hakkında yazı yazmayın. İkinci olarak da Rus Büyükelçi suikasta uğradığında bütün basın ve mecliste ki herkes suikastçının Aydın doğumlu olduğunu ve ailesininde söke emniyetliğine alındığını öğrendik. Bir Aydın milletvekili olarak da hem Aydınımızın onurunu korumak hem de kınamak için mecliste 1 dakikalık söz hakkı istedim. Şimdi ben size soruyorum Aydını korumak kollamak suç mu? Katili kınamak suç mu? Büyükşehir yasası çıktıktan sonra Aydın Halkına ait malları Bakanlıklara devrederken onlara karşı çıkmanızı beklerdim. Önümüzde ki hafta Aydına geldiğimde de bu konuyu savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Evet ben aslen Tunceliliyim doğduğum yerden de onur duyarım. Soyumu inkar edecek kadar da onursuz değilim. 44 yıldır Aydında yaşıyorum Aydında ekmek yiyorum Aydınlılara hizmet etmekten de onur duyuyorum. Beni önseçimle seçen CHP üyelerine ve bana oy veren Aydın Halkına teşekkür ediyorum onlara layık olmak için de gece gündüz çalışıyorum. Bunun takdirini yine halkımız verecektir. Teşekkürler.

Adnan AYTAŞKIN :

CHP Aydın Milletvekili Sayın Hüseyin YILDIZ'a yazdığım yazıya cevap verdiği için Teşekkür ediyorum.. Kendisi TBMM'de birçok konuyu gündeme getirmiş olabilir.. Ancak ben Sonuç odaklı çalışmalara bakarım.. Sonuç alınan Projelerde Bütün Aydın Milletvekillerini görmek istiyorum.. Çünkü Aydınımızın her tarafı SORUN Dolu.. 

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi

            Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin2-055-001.jpg

Bu yazı toplam 1288 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim