• Aydın22 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

İki Yüzlülük

24 Mayıs 2011 Salı 22:06

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda 2 ( iki ) Yüzlülük üzerine yazacağım.

Aslında her insan 2 yüzlüdür. 2 yüzlülük kötü birşeyde değildir. Asıl kötü olan çok yüzlülük dediğimiz mukelamun gibi renk değiştiren gruptur.

Her insanın mutlaka yüzeysel görüntüsünün ardında birde iç alemi vardır bu sebeple bunu normal karşılıyorum ve çok yüzlülüğü eleştiriyorum.

Geçmişten günümüze bakıldığında aslında iki yüzlüğün tanımınıda değiştirme gayreti içerisinde olduğum söylenebilir ama ben bunu sadece çağ a ayak uydurmak olarak değerlendireceğim.

Çok yüzlülüğün bu kadar ileri demokrasi yaptığı ülkemizde 2 yüzlüler hafif şiddet deprem gibi kalıyor ve etki oranları çok düşüyor maalesef.

Benim felsefeme göre bir insanın hiçbir yanlışını görmediysem o kişi doğrudur. Çok tanımam yada herşeyini bilmeme gerek yok, yanlışını ben bizzat görmediysem o doğrudur işte, hep de önyargısız doğru kalır bende.

Ancak bir insan bir kere yanlış, ikiyüzlülük yada beşyüzlülük yaparsa benim için o kişi bitmiştir. Ne yaparsa yapsın benim için bitmiştir. Ve Ömür boyu bitik kalacaktır. Buda benim insanoğluna karşı oluşturduğum felsefem işte..

www.aydinozel.com     Adnan Aytaşkın    Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 507 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim