• Aydın18 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

İsmail Hakkı Dokuzlu ve Kitabı

17 Eylül 2015 Perşembe 11:18

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Aydın Ticaret Odası Eski Başkanı İsmail Hakkı DOKUZLU ve Birlikten Kuvvet Doğuran Başkan isimli kitabına ayrıdım.

İsmail Hakkı DOKUZLU Aydın için önemli enerjisi yüksek bir girişimcidir. İsmail Hakkı DOKUZLU'yu Aydın Ticaret Odası Başkanlığı döneminde tanıdım. Aydında özellikle Kültürel bir çok hizmete imza attı.

6 Ayda bir düzenlediği Değerlendirme toplantıları ile Efsane oldu. Bu toplantılarda kendisi 2 saate yakın konuşurdu. Bu da 6 Ay da ne kadar çok hizmet ettiğinin kanıtıydı.

Bilindiği gibi Resmi Yada Ticaret Odaları gibi Yarı Resmi Kuruluşlarda Başkanlık yapmak birçok ülke gündemine dair konulara vakıf olmayı gerektiriyor ve İnsanı Tecrübe deposu haline getiriyor.

İsmail Hakkı DOKUZLU Beyefendi de çok güzel düşünmüş, bu yaşadığı ve ulaştığı bu bilgi birikimini halkımızda paylaşmaya karar vermiştir. Sonuçta ortaya Birlikten Kuvvet Doğuran Başkan çıkmıştır.

Yalnız ben buradan Başkan'a bir şey söylemek istiyorum. Yazmak çok güzel, özel bir haslettir ve ben İsmail Hakkı Dokuzlu Başkan'ın yeni kitaplarının geleceğini düşünüyorum.

İsmail Başkan kitabını tanıtmak ve Kitabının gelirini bırakacağı Şehit Aileleri Derneği ile Protokol imzalama töreni için Aydında Kahve Diyarı Plus isimli mekanda Basın Mensuplarına Kahvaltı verdi.

Öncelikle İsmail Başkan'ın ülkemizin içerisinde bulunduğu bu kaos ortamında Şehit Aileleri Derneği ile Protokol imzalayarak Kitabının gelirini onlara bırakması çok nazikçe bir düşüncedir.

Halkımızın Birlikten Kuvvet Doğuran Başkan isimli kitabı okuyarak bir çok konuda tecrübelerden faydalanacağını ümit ediyorum.

Kitabınız Hayırlı Olsun İsmail Başkan..

 

Bu yazı toplam 1464 defa okunmuştur.
YORUMLAR
TEŞEKKÜR
Sevil ESİN
Sayın İsmail Hakkı Dokuzlu'ya kitabının gelirini Aydın Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Yardımlaşma Derneğine Bağışladığı için, sayfanızda bu konuya yer verdiğiniz için de size ve tüm basın mensuplarına teşekkürler ediyorum.
18 Eylül 2015 Cuma 19:25
188.56.225.62
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim