• Aydın27 °C

Bekir AYGÜL / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bekir AYGÜL / Köşe Yazarı

İSRAİL VAHŞETİ

01 Haziran 2010 Salı 03:15

Bu gün maalesef dün geceden itibaren iki üzücü haberle güne başladık.İskenderunda PKK terör örgütünce silahlı kuvvetlerimize haince saldırı düzenlenmiş askerlerimiz şehit edilmiştir.Kanlı terör örgütünü esefle kınıyor, şehit aileleri başta olmak üzere bütün ülkemizin başı sağolsun diyoruz.

Diğer yandan, İsrail donanması dün gece Gazze'ye insani yardım malzemesi götüren başta Mavi Marmara olmak üzere 6 gemilik filoya uluslar arası sularda askeri bir operasyon yapmış olup, bu operasyonda ilk belirlemelere göre 16 şehit 30 u aşkında yaralı vardır.

         İnsanlık dışı gazze ambargosunu kırmak, gazzeye ve filistine özgürlük amacından başka bir hedefi olmayan bu sivil hareketten rahatsız olmak insanlık suçudur.    

İşgalci İsrail devletinin, uluslar arası hukuku hiçe sayarak yapmış olduğu bu mudahale kabul edilir değildir. Silahsız ve savunmasız sadece tıbbi ve gıda yardımı yüklü gemilere uluslar arası sularda saldırmak, Siyonistlerin ne kadar gözü dönmüş, alçak bir bebek katili olduklarının tekrar ispatının bir şeklidir.

Siyonizmin yapmış olduğu bu zulüm yanına asla kar kalmayacak, akıttığı mazlum Müslümanların kanında boğulacak, bir gün mutlaka uluslar arası hukukun önünde, yapmış olduğu zalimliklerinin hesabını verecektir.

İnsanım, müslümanım diyen herkes filistinin ve gazzenin özgürlüğüne sahip çıkmalıdır. Filistinin kurtuluşu insanlığın geleceğinin kurtuluşudur. Zalimin karşısında sessiz kalan dilsiz şeytandır inancıyla tarihte kurtuluş mücadelesinin güzel örneğini vermiş, yiğit mert insanların yaşadığı aydınlı efelerimize, hemşerilerime bu zulmü demokratik yollarla hukuk çerçevesi içerisinde protesto etmeye davet ediyorum.

Kahrolsun Siyonizm

Kahrolsun ırkçı faşizanlar

Kahrolsun zalimler

Yaşasın Filistin

Yaşasın barış aşıkları

Yaşasın demokratik hak ve özgürlükler

Bu yazı toplam 872 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim